Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Atandığını Görmek

Rüyada atandığını görmek neye çıkar?

Rüyam da bir yere atanmışım, fakat atandığım yer kendi oturduğum yerdi (şehir). Mahallede yolun tam ortasında sevinç çığlığı atarak ayağımı yerden kesecek kadar havalandım. Döne döne gökyüzüne bakıyordum ve çok ilginçtir ki gökyüzü gri renkte bulutlarla kaplıydı ve girdap gibi dönüyordu. Sadece benim üzerime inceden küçük kömür parçalarına benzer taş veya kömür yağmaya başladı. Hemen uyandım. Değerli yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler. 35, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada atandığını görmek yorumu

Sevil merhaba, bu değerli rüya sizin gerçek hayatta bir atama bekleyip beklemediğiniz ile çok yakından alakalı. keşke bu konuda bilgi verseydiniz. Ben burada beklemediğini kabul ederek açıklamaya çalışacağım.

Rüyada bir göreve atanmak kişinin uyanık hayatındaki yaşadığı zorluklar ile iş ve sosyal ilişkileri hakkında bazı sıkıntıların sona ereceğine yorumlanır. Hayatın doğası gereği bir yorgunluk yaşandığını ve bu yorgunluktan ötürü ortaya çıkan psikolojik gerginliğin hayatı olumsuz etkilediğini ancak bunların yakında sona ereceğine delalet eder. Rüyada tanıdığı birinin atandığını görmek görülen kişinin işlerinin istediği istikamette gelişeceğini simgeler. Kişinin işlerini yoluna koyması için eski olumsuz tutum ve negatif düşünceleri bir kenara bırakıp, geleceğe umutla bakmasını sağlayacak yeni gelişemeler olacağına rivayet edilir. Rüyada sevinç çığlığı atmak eş, dost, arkadaş çevresinde sizi ziyadesiyle sevindirecek çok güzel bazı gelişmeler olacağını gösterir.

Ancak rüyada ayağın yerden kesilecek kadar havalanman ve gökyüzündeki gri bulutlar ile kafana dökülen kömür tanecikleri hakkında önemli bir bilgi vermekte ve yaşayacağın sevinçli şeylerin, güzelliklerin kıymetini bilmek gerektiğini, onları iyi değerlendirmek, mutluluk sarhoşu olmamak, ayağını her zaman yere sağlam basmak gerektiğini aksi takdirde istenmeyen üzücü hallere düşmek ihtimali olduğunu anlatmaktadır.

“Rüyada Atandığını Görmek” için 5 yanıt

Bu sabah ruyamda atanma kagidimi gordum. Kpss ye girdim evet ama su donem tercih olmadigi icin onu beklemiyorum. Atanma kagidima bakiyorum bir yerde notum 71, diger yerde 91 kusurdu. Atandigim yerde semaver yakilan mangal komurlerinin bulundugu bir yerdi. Ben bu pislikte nasil calisacagim diye dusundum sonra dedim bunlari yaptirmazlar herhalde dedim. Atanma kagidina bakip o kadar seviniyorum ki, bir yandan da inanamiyorum. Sevinerek uyandim. Ruyami yorarsaniz sevinirim.

Mukadder merhaba, rüyada atandığını görmek sayfada anlatılmıştır ancak ben bu rüyanın bir mesaj vermekten ziyade zihninin bu konu ile meşgul olmasının yansıması olduğunu düşünüyorum. Çünkü en çok görülen rüyalar birinci tür olarak anılan kişinin gerçek yaşamında kafasını taktığı bir meselenin uykuda bir senaryo halinde ortaya çıkması durumudur. Eğer bu rüyanın bir mesaj verdiği düşünülürse o zaman rüyayı gören kişinin çalışma ve sosyal yaşamındaki bazı zorlukların sona ereceğini işaret ettiği söylenebilir. Başarılar dilerim.

Rüyamda internetten kpps atama sonuclarima bakiyorum ve antalyanin bir ilcesine atanmis goruyorum, inanamiyorum ve kagidi aliyorum ciktisini esime gosteriyorum, cok sevinc cigligi atmiyor mutlu olmuyor gibi. Sonra kagidi ablama gostermek icin ariyorum esim o kagidi yazilarina kadar sari boyayla boyamis goruyorum okuyamiyorum bile. Ve suan bır atama beklıyorum kısmetse.

Rüyamda aksam balkonda atama sonuçlarına bakıyoruz, benim ataman ağrı doğu Beyazıt çıkıyor, sonra haber vermek için ben içeriye giriyorum birine sarılıyorum ama o kişi atanmama sevinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir