Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Ataş Görmek

Rüyada ataş görmek neye çıkar?

Merhabalar, rüyamda annemannemlerdeyiz, benim nişanım olacakmış. Bordo bir elbise var üstümde, olduğumdan daha zayıfmışım, saçlarımda daha uzun, saçlarımı kıvırcık yapmışım, erkek arkadaşımda içeride dayımların odasında uzanıyor, başı ağrıyormuş sanırım. Ben hazırım, akrabalarla falan konuşuyorum gülüşüyoruz falan. Sonra gidiyorum erkek arkadaşımı kaldırıyorum, giyiniyor ama dağınık, takım elbise falan giymiyor. Ben “böyle olmaz takım elbise giymen lazım” diyorum, oda “tamam” diyor, giydiriyoruz.

Bu sırada onun kravatını bağlarken aklıma geliyor “stüdyoda resim çekilmemiz lazım” diyorum “dayımın tanıdığı vardı gidip orada çekilelim” diye. O sırada bakıyorum normal evin içinde nişan sırasında çekilen resimleri görüyorum, resimlere bakıyoruz bir de ne göreyim, arkadaşım resimde kravatını ataş ile gömleğine tutturmuş “bu ne” diyorum o da “kravat iğnesi yoktu ataş kullandım” dedi. Böyle gördüm.Yorumunuz için şimdiden teşekkürler. Eylil, 25, canı sıkkın, bayan.

Rüyada ataş görmek yorumu

Eylül merhaba, gördüğün rüya uyanık hayatında ciddi bir gelişim içinde olduğunu, bazı şeyleri daha iyi anlamaya başladığını ancak halen çözemediğin bazı şeylerin kafanı rahatsız ve meşgul ettiğini simgelemektedir. Lütfen nişan hazırlığı sayfasını inceleyin.

Rüyada ataş görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında ileride büyük sıkıntılar yaşamamak için bugünden tedbirli davranıp tüm işlerini planlı ve programlı yapması gerektiğine delalet eder. Ataş kullanmak, ataş ile bir şeyleri tutturduğunu görmek kişinin hayatının bazı yönlerini daha iyi organize etmesi gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir