Rüyada Atatürk ve Zübeyde Hanımı görmek

Rüyada Atatürk ve Zübeyde Hanımı görmek neye işarettir?

Rüyada Atatürk ve Atatürkün annesini Zübeyde Hanımı gördüm. 38 yaşındayım İstanbul da yaşıyorum bekarım, akşam yatarken istiare duası okuyup yatmıştım, hoşuma giden birisi var ama evli ve İzmir’de yaşıyor onunla ilgili olarak gelecekte neler olacağı hakkında bir rüya görmeye niyet ederek yattım.

Rüyamda Atatürk ü gördüm üzerinde takım elbise vardı Zübeyde hanımla beraber daha sonra ayrılıyorlar . Zübeyde hanım ömür boyu İzmir de kalıyor Atatürk Ankara ya dönüyor. daha sonra da istanbul a geliyor. Aslında Atatürk benim hoşlandığım adamı temsil ediyor o ama Atatürk diyor herkes ona.

Rüyada Atatürk ve Zübeyde Hanımı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada Atatürk ve Zübeyde Hanımı görmekRüyanızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Rüyanız bir şeyden çok korktuğunuzu veya bir olayın korkunç sonuçlar doğuracağına inandığınızı gösteriyor. Bu korkularınız karşısında güvenebileceğiniz birine gereksinim duyuyorsunuz. Atatürk güvenin, gücün simgesidir. Zübeyde Hanım ise bu gücü dünyaya getiren insandır. Bilinç altınız belkide İzmir’e yerleşmeyi istiyor. Zübeyde Hanımın İzmir’e yerleştiğini görmeniz bunu temsil edebilir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir