Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Atatürk’ü Hasta Görmek

Rüyada Atatürk’ü hasta görmek neye delalet eder?

Rüyamda ulu önderimiz  Atatürk‘ü gördüm, hasta yatakta yatıyordu,yanında yaverleri vardı, yemek yemek istemiyordu, baş ucuna gidip diz çöktüm yanına, tabağına pilav koymuşlardı ama yemiyordu. Hindi vardı diğer tarafta bende pişmiş hindiyi parçalayıp tabağına koydum. Atatürkte yedi. Yorumlarınız için teşekkürler.

Rüyada Atatürk’ü hasta görmek neye yorulur?

Rüyada Atatürk’ü görmek onun gibi güçlü, önemli, başarılı, sevilen – sayılan – değerli bir insan olma özleminizi, ona benzeme hayalinizi gösterir. Atatürk’ü hasta görmeniz onu örnek alıp, ona benzemeye çalışırken bir ümitsizlik yaşadığınızı, hayatınızda kimi şeylerin istediğiniz gibi gitmediğini işaret etmektedir. Atatürk’ün yemek yemeyip, pilav yememesi fakat parçaladığınız hindiyi yemesi size çok önemli bir mesaj vermektedir Hedefinize ulaşmak için kimi yeni yollar, yöntemler denemeniz gerektiğini işaret etmektedir.

“Rüyada Atatürk’ü Hasta Görmek” için 2 yanıt

Rüyada Atatürk’ün hasta olduğunu görmek neye delalettir
Bu gece rüyamda Atatürk’ü hasta görüyorum, üzerinde mavi kot bir gömlek ve öyle güzel mavi gözleri var ki, bana bakıyor, kucağımda yatıyor, sonra bir anda Atatürk bebek haline geliyor, kucağımda doktora götürmek için lüks bir arabaya biniyoruz ama sonrasında uyandım bu ne demek acaba. Rüyada Atatürk’ü hasta görmek neye yorulur?
Kimden: gülşen
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:30
Medeni Durumunuz:evli
Anahtar kelimeler: Atatürk.

Gülşen merhaba,
Bu önemli rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüya ile ilgili olarak öncelikle Atatürk sayfasını okumanı rica ederim.
Atatürk’ü hasta görmeniz onun bıraktığı emanet ya da fikirlerinin sıkıntıda olduğunu ancak onun çocuk hale dönüşmesi bir yeniden başlangıcı simgelemekte, sıkıntıda olan görüş ve düşüncelerinin bu başlangıç ile sağlıklı günlere kavuşacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir