Rüyada Atatürk’ün Yaşlı Halini Görmek

Rüyada Atatürk’ün yaşlı halini görmek ne demek?

Rüyayı yıllar önce çocukken gördüm. Bizim evin alt katında Atatürk‘ün yaşlı halini gördüm, oturuyordu ve bana bir şeyler dedi ama  ne dediğini hatırlamıyorum. Bu rüyayı çocukken gördüğüm halde hiç unutmuyorum. Bu rüyamın yorumunu da yazarsanız çok sevinirim.

Teşekkürler. 34 yaşındayım, bekar (görüstügüm kimse yok), bayan, doktora öğrencisiyim. Rüya temaları : Atatürk, evin alt katı, Atatürk ile konuşmak.

Rüyada Atatürk’ün yaşlı halini görmek tabiri

Rüyada Atatürk'ün yaşlı halini görmekRüyada Atatürk’ü görmek rüya açıklaması Atatürk sayfasında bulunmaktadır ve genel hatlarıyla güç, kararlılık, ülkesini ve milletini sevmek, devrimcilik, çağdaşlık ifadesidir.
Atatürk’ün yaşlı halini görmeniz ise bu niteliklere kavuşabilmek için çok uzun yıllar geçmesi, çok çalışmak gerektiği ifadesi olabilir.

“Rüyada Atatürk’ün Yaşlı Halini Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Rüyamda Atatürk’ü anıt kabirde mezarından çıkarılmış ve bedeni hiç bozulmamış halde gördüm.Atatürk benden bir şeyler istiyordu.

    1. Hayati merhaba, gördüğün rüya Atatürk’ü özlediğini, onun yokluğunu hissettiğini simgeleyebilir, onun dışında bir şey söyleyemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir