Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ateist Olmak

Rüyada ateist olduğunu görmek ne demektir?

22 yaşındayım, bayanım, rüyamda melek gördüm anlatayım. Bir kız arkadaşımla birlikte denizin ortasındayız, yat gibi bir şeyin içinde denizi izlerken, denizin içinde yüzen insanlar, kızlar görüyoruz ama montlarıyla falan yüzüyorlar, onlara şaşırırken 3 tane pembe giysili baş örtülü kadının denizin üstünde batmadan yürüdüğünü görüyorum, arkadaşıma gösteriyorum ama melek gibiler, böyle şeffaf gibi gözüküyorlar.

Kendi kendime düşünüyorum “ben ateist biriyim (rüyamda ateist olduğumu düşünüyorum), nasıl bir melek görürüm” diye. Sonra karşıya geçiyoruz, kalabalık bir yere iniyoruz, yattan o 3 kadın bizi takip ediyor, ablamla karşılaşıyoruz, kadınları gösteriyoruz, oda görüyor ama bizden başka kimse görmüyor. Bu ne anlama geliyor?

Rüyada ateist olmak yorumu

Rüyanızda birden fazla unsur var ve bu unsurlar deniz, yat, yüzen insanlar, ateist olmakla birlikte ana unsur melekler ve ateist olduğunu görmüş olmandır. Rüyada melek görmek, melekler İyilik, Saflık, Koruma, Kutsallık, Rahatlık ve Teselli anlamlarını simgeler. Bu rüyada meleklerin size aktarmaya çalıştığı mesaja dikkat edin. Bu mesajlar daha fazla tatmin ve mutluluk, doğru bir haber olarak ifade eder. Aynı zamanda, Ruhun alışılmadık bir bozuklukluğuna, Kötü Kalpliliğe, Kötü faaliyetlerin bir sonucu olarak ta bu rüya görünebilir.

Rüyada ateist olmak, ateist olduğunu görmeniz sizin reel hayatta yanlış yolda olduğunuzu veya yeteneklerini kötü yönde kullandığınızı işaret etmektedir. Bunun başka bir yorumu da gerçek yaşamda kimi şeyleri doğru anlamak için aklını daha doğru, yaratıcı ve üretken bir şekilde kullanmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada ateist birini görmek yaşamınızda bir çok sorun olduğunu, pek çok güçlüklerle karşılaştığınızı, çok fazla yük taşımak zorunda olduğunuzu fakat bunları çözmek için uğraşmak yerine boş işlerle vakit kaybettiğinizi ifade eder. Bu rüya aynı zamanda açık ve mantıklı düşünmek gerekir şeklinde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir