Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ateş Eden Teröristler Görmek

Rüyada ateş açan teröristler neye delalettir?

Oncelikle , ruyamda bir askeriyedeydim, pencerelerden baktigimizda karsimda deniz vardi ve teroristler denizin oldugu taraftan surekli bizim bulundugumuz yere ates ediyorlardi. Pencereye cikmiyordum hatta yakinlarindan bile gecmiyordum cunku olmekten korkuyordum. Catisma kesilmisti kanalizasyon cukurunun kapagina baglanmis yarali bir terorist vardi, acidan kivraniyodu ve kacmaya calisiyordu, bacaklari kemerle baglanmisti, oda onu acmaya calisiyodu, ben “kosun bakin kaciyor” diye bagirmama ragmen kimse beni duymadi, daha sonra kemeri cikardi bende iceri kactim bana zarar vermesin diye. Ruya boyle uyandigimda icim cok darlanmisti ve ruya boyunca tek dusundugum sey olumdu olumdan kactim korktum aciklarsaniz cok mutlu olurum. İyi calismalar

Kimden: dilara
Cinsiyetiniz:kiz
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: tarifsiz bitkin agresif
Anahtar kelimeler: asker, terorist, yarali terorist

Rüyada ateş eden teröristler görmek nasıl yorumlanır?

Dilara selam, rüyanın ana teması çatışma olup, rüyada çatışma görmek huzursuzluk, dedikodu, iftira, çekişme anlamını taşır. Rüyadaki diğer unsurları rüyayı zenginleştiren faktörlerdir.

“Rüyada Ateş Eden Teröristler Görmek” için 3 yanıt

Rüyada silahlı teröristler görmek nasıl yorumlanır
Ben bugün bir rüya gördüm aslında rüyaları fazla ciddiye almam ama ne bileyim bu biraz garipti. Başta her yerde savaş var gibiydi ,teröristler her yeri sarmıştı, herkes onlardan kaçıyordu ortalıkta teröristten başka hiç kimse yoktu, ellerinde silahlar vardı.
Birden kendimi onların arasında buldum, aslında korkuyorum ama onlara belli etmiyordum korktuğumu ve onların arasında benim sınıftan 2 arkadaşım vardı, ikisi de onlardandı. Biri bana tecavüz etmişti o 2 arkadaşımdan. Gerçek hayatta o iki çocuğu da sevmem, tehdit ediyorlardı ama tam olarak hatırlamıyorum birden onların arasından kaçmayı başardım, bütün gücümle kaçtım hiç durmadan kaçtım, aklımda saklanmak için çok güzel bir yer vardı o tarafa yönelmiştim birden beni başka bir terörist gördü. Peşimden koştu tamda saklanmak istediğim yere çok yaklaşmıştım ki orada beni yakaladı çok hayal kırıklığına uğradım.

Gördüğünüz rüya tam olarak gerçek hayatta sizde hayal kırıklıkları yaşatan veya şiddet eğilimlerine yol açan olaylar ile karşılaştığınızı işaret etmekte ki zaten siz de bunların farkındasınız.

Rüyamda babam inşaat işiyle uğraşıyordu annem amcam ve kardeşlerimle arabayla gezerken inşaat çalışmasını gördük ve durup baktm bir sürü musluk vardı ve toprağa akıyodu şarıl şarıl. Telefonumu ve en küçük kız kardeşimi alıp yürümeye başladım. Bir süre sonra uzun tozlu ve karanlık yola doğru gittim. Yolun başında komşumuz olan bi amca vardı telefonumun flaşını açmamızı söyledi. Bizde açıp ilerledik. Sağ tarafımda odundan yapılmış kapı vardı. Kapıdan girdim insanlar ve biraz önümde olan büyük tertemiz havuzu gördüm. Amcam yolunu deiştirdi bende kardeşimle kapıdan çıkıp ilerledim. Asker – terörist çatışması vardı hemen içinde asker olan bi toprak sığınağın içine girdim kardeşimle. Daha sonra askerler başka kapıya girip silahlarını toprak boşluklarından çıkartmaya başladılar bayan terörist gelip ateş etti daha sonra benle kardeşimi görünce elimden çekmeye çalıştı kardeşimi bnde vermedim elini öptüm yalvar yakar bıraktı kardeşimi. Gidip başka kız çocukları getirdi ve dier erkek terörist geldi. Bnde hemen kardeşimi kapının arkasına sakladım. Kardeşimi görünce almaya çalıştı. Bende Kucağıma alıp hemen ordan kaçmaya çalışırken yoruldm. Kucağımdan indirip koşmaya devam ettik. Kardeşim çok su istiyodu bende hemen havuza doğru gidip su istedim bi kadından. Havuzun oraya doğru yürüdüm ve içine düştüm. Kadına elimi uzattım beni çekti çıktım ve uyandım. Sabah ezanı okunuyodu. Yorumlarsanız sevinirim. :) iyi çalışmalar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir