Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ateş Edildiğini Görmek

Rüyada ateş edildiğini görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir sınıfta oturuyorum, pencerenin dışından asker kıyafetli biri, bir siyasi partiye yeterince destek vermiyorum diye bana ateş ediyor. Dizime ateş etmiş, ateş eder etmez de kanıyor ama canım acımıyor. Çok net hatırlamıyorum ama elimi başıma koyduğumda sanki başım da kanamış.

Gönderen Ekim. Rüyanın unsurları: sınıfta oturmak, asker kıyafeti, siyasi parti, ateş etmek, başının kanadığını.

Rüyada ateş edildiğini görmek neye yorulur?

Ekim merhaba. Rüyada sınıf görülmesi kişisel gelişime işaret eder. Kişisel gelişiminizin halen devam ettiğini gösterir. Rüyada sınıfta olduğunu görmek aslında bu günlerde bir yaşam dersi alacağınızı ve bunu hayatınız boyunca kendinize ilke edinip, faydasını göreceğinizi temsil etmektedir.

Rüyanız gerçek hayatta içinde bulunduğunuz bir öfkenin yansımasını temsil etmekte. Sizi öfkelendiren şey ne olursa olsun, öfkenizi kontrol etmeyi ve başınızın ağrımasını önlemeniz gerektiğini simgelemektedir.

“Rüyada Ateş Edildiğini Görmek” için 3 yanıt

ben rüyamda aşık olduğum çocuğu gördüm. çocuk yanımda duruyordu birden bir silahlı adam çıktı ve havaya ateş etti ben korkup ağladım ve aşık olduğum çocuğa sarıldım oda bana sarıldı ve ben onun göğsünde ağlamaya devam ettim beni yanağımdan öptü ve uyandım ayrıca çocuk onu sevdiğimi bilmiyor bu ne anlama geliyor?

Sitede sevdiğini görmek, hoşlandığı kişiyi görmek, silah görmek aramaları yaparak yüzlerce sayfa bulabilir, o sayfadaki bilgiler ve ruh halinizi bir arada değerlendirerek rüyanızın mesajını çözebilirsiniz.

biz amcamlarla beraber bir apartmanda oturuyoruz tüm daire de benim akrabam yaşıyor ben eve girerken 2 kişi çıktı evden biri kız diğeri erkek arkasından da yengemi gördüm korku dolu gözlerle kim bunlar dedim bilmiyorum ateş ettiler dedi bunların arkasından gittim kimsiniz dedim bana da ateş etmeye başladılar sonra ben kaçtım içeriye girdim ama bir yandan da dışarıya bakıyorum bunların oldugu yer aniden kalabalıklaşmaya başladı ve herkes birbirine ateş etmeye başladı bazısı bizim eve girmeye çalıştı ben açmadım kapıyı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir