Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ateş Etmek

Rüyada ateş etmek neye işaret eder?

Rüyada ateş etmek görmekMemleketime tayin veya bulunduğum meslekten farklı kuruma geçmek gibi amaçlarım var, ancak bunlardan en çok istediğim memleketime tayin olmak. Memleketimi çok ama çok seviyorum. Burada gelin kaynana problemi yaşar mıyım diye günlerdir düşünüyorum, dolayısıyla bu konu böyle yalınç neden yüzünden günlerdir düşündürüyor ve üzüyor. Çevremde mutlu olanlar aklıma geliyor, “neden böyle sıkıntıyla uğraşıyorum” diye üzülüyorum. Memleketimden çalıştığım şehre yani mutlu olmadığım şehre geldiğim gece yine fevkalade üzgün bir şekilde yatağıma girdim uyudum.

Rüyamda tabancam ile pet şişelere atış yapıyorum. Atış yaparken ellerim çok titriyor, ancak şişeleri tam isabetle vuruyorum. (normal hayatımda da ellerimde titreme var bu da ayrı derdim bulunduğum meslekte bu titreme hastalığım yüzünden çok sıkıntı yaşıyorum, buda kurum değiştirmek çabalarımda sebeplerden biri)

Sonra tanımadığım ve yüzünü görmediğim gibi yanıma gelip “senin ellerin titriyor” diyor. Bende “evet, benim ellerim titrer hep” deyip ellerimi uzatıyorum. Sadece sol elimin titrediğini görüyorum ki normal hayatımda da sol elim sağ elime göre çok titrer. Soru sorulduğu için moralim hiç bozulmuyordu. Yorumlarsanız sevinirim. (ben bu soruya normal hayatımda soranlara hep bugün hastayım ondandır diyerek geçiştiririm ve bu sorudan sonra 2-3 gün keyfim yerine gelmez, çünkü bu hastalık benim zaafım)

İsim / Takma isim : yılmaz
Cinsiyetiniz : erkek
Yaşınız : 29
Medeni durumunuz : evli
Şu anki ruh haliniz : üzgün
Rüyanızın konusu : el titremesi
Anahtar kelimeler : elleri titremek, sol el, isabetli atış, silah kullanmak, atış yapmak, pet şişe

Rüyada ateş etmek yorumu

Yılmaz merhaba, bu değerli rüyayı paylaştığın ve rüyanın yorumunda çok yararlı bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada ateş etmek, ateş ettiğini görmek tutku, arzu, aydınlatma, dönüşüm, aydınlanma veya öfke sembolü olabilir. Hedefi vurmak, isabetli atış yapmak, gerçek yaşamınızda esas hedefe odaklanıp, enerjini bu yönde kullanmanız gerektiğini bu sayede amacınıza ulaşabileceğini temsil eder.

Rüyada plastik şişe veya pet şişe, önce emniyete önem verdiğini ifade eder.

Bu bilgiler ışığında gördüğünüz rüya; gerçek yaşamınızda yoğun bir tutku, arzu, aydınlatma, dönüşüm, aydınlanma veya öfke yaşadığınızı simgelerken, aynı zamanda hayatınızda emniyete fazla önem verdiğinizi (belkide fazla önem veriyorsunuz, biraz risk almak gerekebilir) göstermekte ve hedefinize tam odaklanırsanız amacınıza erişebileceğini işaret etmektedir.

Rüyada başkasının ateş ettiğini görmek ani bir değişim ya da gelişme simgesidir. Rüyada ateş edildiğini görmek ani bir gelişme sonucu karşısına hayallerinin gerçekleşmesi ve hedeflerine ulaşmak konusunda yeni imkanlar çıkacağını, bunun sayesinde yaşamının istediği istikamette ilerlemeye başlayacağını, işlerinin açılacağını ve yaşamının güzelleşeceğini işaret eder.

“Rüyada Ateş Etmek” için 2 yanıt

Rüyamdaki kişileri aslında tam hatırlamıyorum ama bir alandayım, bayağı geniş toprak bir alan etrafta insanlar var yanımda, rüyamda tanıdığım ama şu an kim olduğunu tanımadığım insanlar var. Ben camla ilgili bir şey yapıyorum ve rüyamdaki kişi bunu sürükleyerek götürüyor ama bazı camlar yerde kalıyor, onlar beni ileride bekliyor, ben camları alırken otomatik silahlarla herkesi tarıyorlar ve o beni bekleyenlerden 2 si ölüyor, hatta birinin kurşunun girdiği yerden kan fışkırıyor ama bana bir şey olmuyor ve kaçıyorum? Bu aralar sınav sonucu bekliyorum böyle saçma mı desem bir anlam veremedim bir de kan görünce lütfen yorumlayın. Teşekkürler.
18, Kadın, Bekar, Öğrenci, stresliyim.

Ben bir askerim ve bu gece görev var. Sabaha karşı rüyamda bir köyün içinde evlerin pencerelerinde terörist olduğunu fark ettim. Arkadaşlarıma bildirdim ve ateş etmek için hazırlık. Ve ilk ateş edildiğinde sıçrayarak uyandım. Sizce rüyamın anlamı nedir. yaş 25 askeri personelim, herhangi bir sıkıntım yok, bekarim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir