Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ateş Ettiğini Görmek

Rüyada ateş etmek neye delalet eder?

Rüyada ateş etmek görmekRüyamda rahmetli babamla birlikte silahları bir yere yığıyoruz. Sonrada silahları kontrol etmek için silahla ben ateş ediyorum. Bu ne anlama geliyor? hayrullah, 16 Şubat 2012

Rüyada ateş ettiğini görmek yorumu

Hayrullah Merhaba,

Rüyada ölmüş babayı diri görmek kişinin babasından aldığı, onu özel kılan değerleri simgelerken bu kıymetli değerlerin farkında olması ve ona göre davranması gerektiğine işaret ederken, rüyada vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder.

Gördüğünüz rüya, sevgili babanızın size verdiği nasihat, mesajı temsil etmektedir. Bana göre babanız öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini hatırlatmaktadır. Çünkü rüyada ateş ettiğini görmek güç kazanmak, kuvvet kazanmak, düşmanları yenmek, rakiplerinizle başa çıkmak, zorlukların üstesinden gelmek için tutku, arzu veya öfkenize hakim olmanız gerektiğini anlatmaktadır.

“Rüyada Ateş Ettiğini Görmek” için 2 yanıt

rüyamda biryerde oturuyor ve ellerimizde silahlar vardı.bir adette tam otomatik silah vardı diğerlerinden farklıydı.tek tek ateş ediyorduk ama talim falan değildi.sonra babam geldi o kızacaktı bize ama sesini çıkarmadı.ateş ediyorduk ama hep havaya doğru.bir kaçtane mermi ateş almadı. babam geldi onları kontrol etmeye sonra onlarıda patlaktık.

bir yere gittim çıkışı yok 1 erkek 2 bayan vardı üstüme geldiler sonra bende silahı çıkardım silah tututluluk yaptı adam boynumdan tutuyordu sonra gine silaHI çekmeye başladım ATEŞ ALDI ADAMIN AYAGINA sıkıyorum ama hiç bişey olmuyor ADAM GÜLÜYOR sonra bayan geldi öpüştük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir