Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ateş Koru Görmek

Rüyada ateş koru ne demektir?

Herkese merhabalar efendim ben rüyamda evde salonun tam ortasında gür yanan çıra gördüm, yanan çıra sonra ateş koru oldu, kıpkırmızıydı. Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum, çünkü benim için önemlidir. Şimdiden teşekkürler. Arzu. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu

Rüyada ateş koru görmek neye yorulur?

Arzu selam, lütfen büyük harfleri sadece gerekli yerlerde kullanın. Sanıyorum önemi vurgulamak için böyle yapıyorsunuz ama yanlış. Büyük harfle yazılan yazıları yayınlamıyoruz, küçük hataları düzenliyoruz ancak buna da yetişemez olduk. Aksi halde sizin mesajlarınız da yayınlanmayacaktır.

Görmüş olduğun rüya sıcak bir aile yaşamı, kendi yuvanı kurmak konusunda dayanılmaz bir arzu duyduğunu ancak duygular ile mantığı dengeli tutmak gerektiğini temsil etmektedir. Rüyada salon görmek veya bir salonda bulunmak, kendini tanımak, kim olduğunu bilmek, kendiniz hakkında temel inançlarınızı temsil eder.Rüyada çıra görmek ateş, sıcaklık mesajları verir. Bakınız çıra rüya tabiri sayfası.

Rüyada ateş koru, kor ateş görmek kısa sürede gerçekleşecek rızk artışı ve berekete işarettir. Bu rüya alternatif olarak ilim ve bilim alanlarında gelişmeye işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir