Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada ateş maşası görmek

Rüyada ateş maşası neye delalet eder?

Rüyamda sınıftaki en yakın arkadaşımı gördüm kavga ediyorduk, elinde maşa vardı bana maşayla vurdu. Maşa sıcakmış kolumda maşanın izi çıktı ağlamaya başladım, sonra sınıfa öğretmenim girdi kolumu sordu ,anlattım kavga ettiğimizi, bana çam yaprağı verdi, koluma onu sürmemi söyledi, sürdükten sonra kolumun iyileşiceğini söyledi, bende dediği gibi yaptım iyileşti, rüyamın anlamı nedir? 17, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada ateş maşası görmek yorumu

Rüyada ateş maşası görmek
Rüyada ateş maşası görmek

Özge merhaba, rüyanda kendini sınıfında görmüş olman aslında gerçek hayatında kişisel ve akademik gelişimin sürdüğünü anlatırken (yani okula laf olsun diye gitmiyorsun – kendini geliştirmektesin) En yakın arkadaşın ile kavga etiğini görmek iç dünyanda bazı çatışmalar veya bir takım hesaplaşmalar yaşamakta olduğunu göstermektedir.

Rüyada ateş maşası görmek kişinin gerçek hayatta elindeki imkanların farkında olması gerektiğini e önündeki bir problemi ya da sorunu çözmek için sahip olduğu en iyi çözümü uygulaması gerektiğini gösterir. Rüyada mangal maşası da aynı anlamı taşır. Rüyada saç maşası görmek kişinin hayatında bir değişim ihtiyacı yaşadığını ve bu değişim sonunda dış görünümüyle alakalı endişelerinden sıyrılacağını ifade eder.

Öğretmeninin sana çam yaprağı vermesi ve onu koluna sürerek kolundaki yanık yeri iyileştireceğini söylemesi ilginç bir anlam taşıyor. Rüyada çam yaprağı görmek aslında sizin gerçek hayatta bir duygusal travma yaşamakta olduğunuzu ancak bundan yakın bir zamanda kurtulacağınızı temsil eder. Rüyadaki gelişmelerde zaten bunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir