Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ateşe Tapmak

Rüyada ateşe tapmak neye delalet eder?

Rüyada ateşe tapmakİyi günler öncelikle, ben 2 gecedir aynı rüyayı üst üste görüyorum, rüyamda köpeğim kaybolmuş onu arıyorum. Birleri köpeğimin şehrin dışındaki ormanlık alanda görüldüğünü söylüyor. Hemen babamla oraya gidiyoruz. Oraya vardığımızda bir grup insan büyük bir ateş yakmışlar, ateşin etrafında dönüyorlar. babama “bu ormanlık alanda ateş yakmak tehlikeli değil mi? baba” diyorum. Baba “sus, sessiz ol, bunlar ateşe tapanlar, burada ayin yapıyorlar” dedi. Ateşin yakınında köpeğimin bağlı olduğunu gördük, ben hemen gidi köpeğimi çözdüm ve birlikte oradan kaçıyoruz. Benim Rotweiller cinsi köpeğimin kaçarken bir yerden düşüp, ağzından kanlar gelerek öldüğünü görüyorum, bu ne anlama gelebilir? lütfen cevaplayınız.

Rüyada ateşe tapmak yorumu

Mert selam. Rüyanız sadakat konusunda negatif mesaj vermektedir. Bir ihanete uğradığınızı ya da uğrayacağınızı temsil edebilir. Bu konuda köpek sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada ateşe tapmak  çok fena bir rüyadır, hiç görmemiş olmak daha hayırlıdır. Bu rüya Allahı inkar etmek, doğru yoldan sapmak, harama yönelmek, memleketine ihanet etmek konularından birini işaret eder. Rüyada ateşe taptığını görmek alternatif olarak rüyanın sahibine bir uyarı anlamında çok önemli mesaj verir ve onun gerçek hayatında tehlike ve belalara çok yakın olduğunu ve bunun farkına vararak acilen yanlış giden şeyleri tespit edip bazı tedbirler acilen almaz ise çok acı olaylarla karşılaşıp işini kaybedeceğini, ailesinin dağılacağını, çok sevdiği bazı şeylere hasret kalacağını temsil eder.delalet eder.

Bir yakınının ateşe taptığını görmek hane içinde ya da akrabalarla veya çok sevdiğin bir arkadaşınla saadetin bozulması, aile bireyleri çatışma çıkıp, bireylerin birbirine karşı düşmanca tutum sergilemesine ve kırıcı sözler söylenip, tatsız günler yaşamaya rivayet eder.

Rüyada ateşe tapan birilerini görmek  rüya sahibi kişinin yaptığı bir şey ya da söylediği söz yüzünden başına bazı uğursuzluk, melanete veya musibetler getirecek olaylarla karşılaşacağına, ailesinin yıkılacağına, çok üzüleceğine ve gözyaşı dökecek günler yaşayacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir