Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada ateşlendiğini görmek

Rüyada ateşlenmek neye delalet eder?

Rüyada ateşlenmekRüyamda hamile idim ve çocuğu tuvalette doğuruyorum, aslında tuvalete idrarımı yapmaya gidiyorum ancak bebek klozete düşüveriyor , sonra bebeği çıkarıp yıkıyorum, bebeğim yaşıyor, bir kız çocuğu imiş, sonrada bebek ateşlenmeye başlıyor, diyorum ki “mikrop kaptı galiba, hemen hastaneye götürelim”. Bu rüyam neye işarettir?. (gerçekte hamile değilim.) 27, kadın, evli, çalışıyor.

Rüyada ateşlendiğini görmek yorumu

Sevgi merhaba,

Rüyada hamile olduğunu görmeniz hayata kendinize fayda sağlayacak şeylere daha fazla vakit ayırmanız gerektiği ifade ederken tuvalete gittiğini görmeniz bazı nedenlerle sıkılmış olduğunuzu, rahatlama ihtiyaç duyduğunu göstermektedir. Rüyasında kız bebek doğurduğunu görmek kısmet, bereket, bolluk işareti olup rüyada bir kız doğurduğunu gören kimse, sevinçli haber alır, sıkıntıda ise feraha erer.

Rüyada ateşlenmek, ateşlendiğini görmek, gerçek yaşamınızda sizi çok etkileyen üzücü bir olay yaşadığını ve bunun etkilerini üzerinizden henüz atamadığını ve atmakta sıkıntı çektiğinizi simgeler. Rüyada ateşinin yükseldiğini görmek alternatif olarak iş hayatında işe başlandığın andan beri yaşanılan bir sıkıntının veya sorunun artık iyice can sıkıcı bir hale geldiğini ve çözülmesi gerektiğini simgelerken, bunun üzerine düşerseniz çözebileceğinizi çünkü onu çözecek güç ve imkanlara sahip olduğunuzu veya eş, dost, arkadaş ya da akrabadan yardım istemekten çekinmemek gerektiğini temsil eder.

Rüyada bebeğinin ateşini yükselmesi şu anda aile içinde bazı sorunlar veya sıkıntılar yaşadığınızı gösterirken aynı zamanda bir yakının ya da arkadaşının desteği ile bu zor ve kötü halden kurtulacağına işaret ederken diğer bir yandan rüya sahibinin diğer insanlarla ilişkisini geliştirip, daha sıcak ilişkiler kuracağına, düşmanlık ve kıskançlığa son vereceğine rivayet edilir. Çocuğunun ateşinin çıkması da aynı anlamı taşır.

Rüyada ateşi yükselen birini görmek, rüyada görülen kişiyle yakınlığını ile alakalı yorumlanır. Tanıdık birinin ateşinin yükselmiş olduğunu görmek, rüyada gördüğünüz kişiyle aranızı iyileştirecek, sizleri birbirinize daha da yakınlaştıracak ve sıkıca kaynaştıracak bazı güzel olaylar yaşanması ifadesi olup aynı zamanda bu kişi ile iletişimi kuvvetlendirip aradaki sıcaklığı artırıp, ondan fayda ya da destek görmeye, birlikte kazançlı işle yapmaya işaret eder. Rüyada tanımadığın birinin ateşinin yükselmesi ise rüya sahibi insanın arkasından konuşan, yalan yanlış şeyler söyleyen biri olduğunu ve kuru sıkı laflar atıp tutan, onu kötüleyip dedikodu yapan bu kişiye karşı uzak durmak gerektiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir