Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada ateşlenmek

Rüyada ateşlendiğini görmek neye delalet eder?

Ben size gördüğüm bir rüyayı anlatacağım, o günün akşamı abimle tartıştık, bende ağlaya ağlaya yattım: Rüyamda hasta olmuşum, ateşlenmişim, ateşten kıvranıyorum, bağırıyorum kimseler duymuyor, bu sırada sokak lambasının birden şeytana dönüştüğünü gördüm ve dehşete düştüm, yine onu gördüm ama konuşmuyordu, o kadar çirkin ve korkunç bir yüzü vardı ki uyandığımda çok fena bir şekilde korkuyordum ve hemen rüya tabirine baktım ve bir şey anlamadım. Lütfen rüyamı yorum yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada ateşlenmek rüya tabiri

Serpil merhaba,  rüyada hasta olduğunu görmek, rüyayı gören kişi gerçekte hasta ise sağlığına kavuşacağına, hasta değilse sağlıklı yaşamayı sürdüreceğine rivayet edilir. Böyle bir rüya, rüyayı gören kişinin sağlık durumunun iyi olacağına yorulur.

Rüyada ateşlenmek rüya sahibinin gerçek yaşamında onu çok etkileyen bir üzücü olay yaşadığını ve bunun etkisini hala üzerinden atamadığını ve atmakta sıkıntı çektiğini temsil eder. Rüyada ateşinin yükseldiğini görmek alternatif olarak iş yaşamında çalışmaya başlandığın andan beri yaşanılan bir sıkıntının veya sorunun artık iyice can sıkıcı bir hale geldiğini ve çözülmesi gerektiğini simgelerken, bunun üzerine düşerseniz çözebileceğinizi çünkü onu çözecek güç ve imkanlara sahip olduğunuzu veya eş, dost, arkadaş ya da akrabadan yardım istemekten çekinmemek gerektiğini temsil eder.

Rüyada bebeğinin ateşini yükselmesi şu anda aile içinde bazı sorunlar veya sıkıntılar yaşadığınızı gösterirken aynı zamanda bir yakının ya da arkadaşının desteği ile bu zor ve kötü halden kurtulacağına işaret ederken diğer bir yandan rüya sahibinin diğer insanlarla ilişkisini geliştirip, daha sıcak ilişkiler kuracağına, düşmanlık ve kıskançlığa son vereceğine rivayet edilir. Çocuğunun ateşinin çıkması da aynı anlamı taşır.

Rüyada ateşi yükselen birini görmek, rüyada görülen kişiyle yakınlığını ile alakalı yorumlanır.Tanıdık birinin ateşinin yükselmiş olduğunu görmek, rüyada gördüğünüz kişiyle aranızı iyileştirecek, sizleri birbirinize daha da yakınlaştıracak ve sıkıca kaynaştıracak bazı güzel olaylar yaşanması ifadesi olup aynı zamanda bu kişi ile iletişimi kuvvetlendirip aradaki sıcaklığı artırıp, ondan fayda ya da destek görmeye, birlikte kazançlı işle yapmaya işaret eder. Rüyada tanımadığın birinin ateşinin yükselmesi ise rüya sahibi insanın arkasından konuşan, yalan yanlış şeyler söyleyen biri olduğunu ve kuru sıkı laflar atıp tutan, onu kötüleyip dedikodu yapan bu kişiye karşı uzak durmak gerektiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir