Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ateşte Yanmak

Rüyada ateşte yanmak neyi gösterir?

Rüyada birinin bana “çok uyursan yanarsın” dediğini duydum ve beni ateşin içine iteledi, ateşin içinde yandığımı görüyorum ama ateş bana acı vermiyordu, beni yaktığını hissetmiyordum. Bu rüyanın açıklaması nedir acaba?

Rüyada ateşte yandığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız içinde bulunduğunuz durumla ilgili dikkatli olmanızı hatırlatan uyarıcı bir rüyadır. Rüyada ateş tabiri ateş sayfasında bulunmaktadır. Rüya tabirleri rüyada ateş görmeyi, diğer etkenlerle birlikte değerlendirir. Kendisini ateş olan bir yerde görmek, kokuya kapılmaya ve zarar görmeye, kendisini ateşte görmek, büyük bir yerden tedbirle karşılanmaya işaret eder.

“Rüyada Ateşte Yanmak” için 2 yanıt

ben burçin, annem ruyasında ölmüs olan anneannemi atesın ıcınde gormus ama atesın ona zarar vermedıgını gormus, onun ıyıliği için atesin ortasında durması gerektıgını gormus ve annemde atesın ona değmemesı ıcın ugrasıyormus.
Bana bu ruyanın anlamını anlatırsanız çok sevınırım.
şimdiden tesekkurler.

rüyamda çok hızlı hareket eden gölge gibi birinin 5 yaşındaki oğlumu ateşin içinde yaktıgını gördüm ama hissetmiyordu yandıgını sadece bana bakıp kucagıma gelmek istiyordu 2 kez kurtardım ama yine elimden alıp attı ateşe 7 kez daha atması gerekiyormuş yine aldım ve dua etmeye başladım sesli bir şekilde çocugumu kurtardım dua ederek uyanmışım bu ne demek oluyo. yorumlarsanız memnun olurum.teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir