Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada atıcılık sporu görmek

Rüyada atıcılık sporu neye delalet eder?

Rüyamda atıcılık dersini seçmişim ama hiç başarılı değilim, tüm arkadaşlar hedefi vururken ben hep ıskalıyorum. Hoca bana “sen neden jimnastik veya baleye gitmiyorsun” dedi. Bu neye işaret olabilir? Gerçek hayatta atıcılık, silah veya ateş etmekle hiç alakam yok. 18, Kadın, bekar, konfeksiyon.

Rüyada atıcılık görmek yorumu

Rüyada atıcılık sporuSema merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında verdiğin kararlar konusunda uyarı olabilir, kararlarını daha dikkatli, iyice düşünerek vermek gerektiğini gösterebilir. Çünkü geçen diyalog bir bilgelik derecesinde mantıklı şeylere benziyor.

Rüyada atıcılık, atıcılık sporu  iş yaşamında başarıları veya devletle olan bir işinizin iyi yönde sonuçlanacağını simgeler. Günlük hayatında hile yapmadan tamamen dürüst bir şekilde çalıştığınız takdirde bütün başarıların size geleceğin, tüm sorunlarınızı kolaylıkla çözeceğinize işaret eder.

Rüyada atıcılık yapan birini görmek hayatınızda mevki sahibi  aynı zamanda mütevazı bir kişi ile tanışacağınızı ve bu kişinin hayatınıza yepyeni ufuklar açacağını, ondan alacağınız derslerle çevreniz tarafından beğenilip daha çok saygı göreceğinize delalet eder.

Rüyada atıcılıkla uğraştığını görmek gerçek hayatınızda yakın zamanda elde edeceğiniz başarıların etrafınız tarafından sevinç ve şaşkınlık ile karşılanacağını, herkesin size imrenip, hayranlık duyacağını gösterir. Rüyada atıcılık yapmak, atıcılık yaptığını görmek alternatif olarak şu anda sahip olduğunuz bazı kaygıların yersiz olduğunu ve boşu boşuna kendinizi yıprattığını gösterir. Sakin kafayla hayatınızın analizi yapıp, kendini iyice tanımakla bu korkulardan arınacağını temsil eder ve şansının yüksek olduğu bu dönemi iyi değerlendirmek gerektiğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir