Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Atın Başını Okşamak

Rüyada at sevmek neye işaret eder?

Rüyamda bir evin terasında idim, evin bahçesinde de bir at vardı, beyaz cins bir at idi, atı görünce hayran oldum. sonra at devasa şekilde büyüdü ve kahverengi oldu, onu sevmemi söyledi, korkarak ta olsa başını okşadım oradan ayrıldım ve öğrendim ki at kaçmış ve benim gideceğim yere gitmeye çalışıyor ama harika dev bir at idi. Hatice

Rüyada atın başını okşadığını görmek  yorumu

Rüyada atın başını okşamakHatice merhaba, bu muhteşem rüyayı gönderdiğin için sağ ol. İnan böyle hoş rüyaları görmek herkese nasip olmuyor. Görmüş olduğun rüyada beyaz at görmek, atın rüyada büyümesi, at sevmek, konuşan at görmek ve atın kaçarak seni takip etmesi unsurları yer almakta. Öncelikle rüyada at görmek sayfasını dikkatlice okumanı istiyorum.

Rüyada at görülmesi zaten başlı başına hayırlara, şans ve mutluluğa, murada ermeye işarettir. Beyaz at saf olmak, refaha ve yararlı işler yapmaya işaret eder. Atın konuşması ve onu sevmeni istemesi bilgi bakımından zenginleşmeyi, olgunlaşmayı temsil eder. Onun söyledikleri gerçek yaşamınızda daha sevecen olmanı tavsiye etmektedir. Atın büyümesi ve kocaman at olması ise gerçek hayatında büyük başarılar ve büyük mutlulukların seni beklediğine işarettir.

Rüyanın ana unsuru olan büyük atı sevmen, atın başını korkarak ta olsa okşaman ise hayatında harika bir denge yakaladığını, bu dengenin ruh halini mükemmel bir iyileşmeye sebep olduğunu ve etrafını bir ışık gibi aydınlattığını, çizgini bozmadan bu şekilde gittiğin sürece her şeyin iyi gideceğini ifade etmektedir.

“Rüyada Atın Başını Okşamak” için 2 yanıt

Rüyamda gece ben küçük bir kız çocuğu ve bir adamla birlikte gezmekten geliyoruz. Sonra bizim yan komşumuzjn bahçesi var orda bizim bir tane beyaz atımız var, küçük kız ile onu sevmeye gidiyoruz. Eve geliyoruz işte küçük kız ben ve genç adam üçümüz aynı yerde uyuyoruz sonra ben biran kalkıp atı dışarda bıraktığımızı hatırlayıp hemen camdan dışarı bakıyorum atın uyuduğunu görüyorum sonra diğer tarafa baktığımda yavru bi kaplan görüyorum ata doğru sinsice yaklaşıyor bende hemen koşarak aşağıya iniyorum yan taraftan eniştemi görüyorum ve ona çabuk olmasınj söylüyorum atı korumak için atın önünde duruyorum kaplan beni görünce ne yapacağını şaşırıp beni şaşırtmaya çalışıyor sonra at arkamda kaplan önümde kaplan üstüme doğru zıplıyor bende eğiliyorum sonrada uyanıyorum

Merhaba, ruyamda kahverengi bir at getiriliyor yanima. Ben de ilk once korkarak atin burnunu oksayip öpüyorum, at rahatlayip kafasini dizlerime yerlestiriyor. Ben de burnunu sevmeye devam ediyorum ve dizlerimde uyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir