Rüyada Atın Başını Okşamak

Rüyada at sevmek neye işaret eder?

Rüyamda bir evin terasında idim, evin bahçesinde de bir at vardı, beyaz cins bir at idi, atı görünce hayran oldum. sonra at devasa şekilde büyüdü ve kahverengi oldu, onu sevmemi söyledi, korkarak ta olsa başını okşadım oradan ayrıldım ve öğrendim ki at kaçmış ve benim gideceğim yere gitmeye çalışıyor ama harika dev bir at idi. Hatice

Rüyada atın başını okşadığını görmek  yorumu

Rüyada atın başını okşamakHatice merhaba, bu muhteşem rüyayı gönderdiğin için sağ ol. İnan böyle hoş rüyaları görmek herkese nasip olmuyor. Görmüş olduğun rüyada beyaz at görmek, atın rüyada büyümesi, at sevmek, konuşan at görmek ve atın kaçarak seni takip etmesi unsurları yer almakta. Öncelikle rüyada at görmek sayfasını dikkatlice okumanı istiyorum.

Rüyada at görülmesi zaten başlı başına hayırlara, şans ve mutluluğa, murada ermeye işarettir. Beyaz at saf olmak, refaha ve yararlı işler yapmaya işaret eder. Atın konuşması ve onu sevmeni istemesi bilgi bakımından zenginleşmeyi, olgunlaşmayı temsil eder. Onun söyledikleri gerçek yaşamınızda daha sevecen olmanı tavsiye etmektedir. Atın büyümesi ve kocaman at olması ise gerçek hayatında büyük başarılar ve büyük mutlulukların seni beklediğine işarettir.

Rüyanın ana unsuru olan büyük atı sevmen, atın başını korkarak ta olsa okşaman ise hayatında harika bir denge yakaladığını, bu dengenin ruh halini mükemmel bir iyileşmeye sebep olduğunu ve etrafını bir ışık gibi aydınlattığını, çizgini bozmadan bu şekilde gittiğin sürece her şeyin iyi gideceğini ifade etmektedir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir