Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Atın Büyük Tuvaletini Yaptığını Görmek

Rüyada atın büyük tuvaletini yaptığını görmek neye çıkar?

Ruyam ayrilmak zorunda kaldigim arkadasimla istihare niyetliydi ve birde is icin sinav sonucu bekliyorum, bekarim, 24 yasimdayim. Rüyamda iki tane at goruyorum, biri beyaz biri siyah, kocaman cok gosterisliler. Atların yanlarinda da beyaz otobüs var, bizimmis. Birde kucuk kirmizi arabamiz varmis (gercekte de var) onu biri kacirmak istiyor, engel olmaya calisiyorum.

Sonra arabayi birakip kaciyor bu esnada attan korktugum icin biraz ileride duruyorum ve beyaz atin buyuk tuvaletini yaptigini goruyorum, tuvaletide beyaz koca koca sanki erimis beton gibi mide bulandirici falan degil ve bir ara erkek arkadasimla araci olan akrabamiz ile evli kizi ve uc yasindaki oglu bize oturmaya geliyor evimizde yatak acik oluyor.

Rüyada atın büyük tuvaletini yaptığını görmek tabiri

Gamze merhaba, rüyada at görmek uyum, sadakat, kuvvet, güç, dayanıklılık, erkeklik ve cesaret sembolüdür, öte yandan güçlü fiziksel enerjiyi temsil eder. Beyaz at görmek saflık, refah ve faydalı işler yapmak anlamına gelir. Siyah at  görmek gizem, vahşilik ve bilinmeyen manasına gelir.

Rüyada otobüs görmek sosyal ilişkilerde gelişme, toplantı ve bir araya gelme anlamlarını taşır. Hırsızın arabanızı çalamadan bırakıp kaçması size kötülük yapmak isteyen birinin size bir şey yapamayacağına delalettir.

Rüyada at pisliği görmek kısa bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder, bakınız hayvan boku sayfası. Atın dışkısının iğrenç gelmemesi ise bu yolculuğun güzel geçeceğine delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir