Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Atış Yapmak

Rüyada atış yapmak ne demek?

Ben rüyamda büyük bir nehir gördüm, bir tarafında 10 15 terörist atış yapıyorlardı ve bir tarafında tüm Türkiye, bizde meraktan oradaydık. Babam bizi araba ile getirdi ve her an ateş etme ihtimalleri olduğu için annemi kardeşimi ve babaannemi arabaya kilitledi,beni de en arkaya gönderip, kendisi en öne geçti ve teröristlerle konuştu, artık orada ne anlattıysa teröristler ellerinden silahı bıraktılar ve polisler onları yakaladı.

Rüyada atış yapmak tabiri

Ceren selam, Rüyada nehir görmek başarı ve mutluluğu işaret eder. Ancak buradaki önemli ayrıntı, başarıya daha çok kendi gayretinizle kavuşacaksınız şeklinde yorumlanır. Sahip olduğunu güç ve yeteneklerin farkında olmalısınız anlamı taşır. Rüyada terörist görmek, sizin için hayal kırıklıklarını veya şiddet eğilimlerine yol açan olayları işaret eder.

Rüyada atış yapan birini görmek çalışma hayatı ya da aile yaşamında yaşanacak bir üzücü olaydan dolayı çekilecek büyük bir sıkıntıya, birbiri ardına sorunlar geleceğine, dertlerin artıp maddi ve manevi olarak negatif bir döneme girmeye ve gözyaşı dökmeye işaret eder. Aynı zamanda bu rüya yapılan bir iş hakkında meydana gelen bir sorun nedeniyle işin askıya alınıp, yeni bir işe başlamak için hemen çalışmaya başlanacağını gösterir.

Rüyada atış yapmak insanın günlük yaşamındaki hedeflerini ve atışın durumuna göre bu hedefleriyle olan ilişkisini simgeler. Rüyada atış yaptığını görmek genel anlamda ağız tadıyla ve keyif içinde yaşamak ve mutlulukla geçecek bir hayat sürmeye, hedefine başarı ile ilerlemeye, duaları ve tövbesinin kabul olacağına ve aynı zamanda kısmetinin hiç eksilmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibi insanın kaderinin güleceğine yorumlanır.

Rüyada hedefi vurmakRüyayı gören kişinin, iş hayatında çok güzel işlere gireceğine, çok rahat edeceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına alamet eder.  amaçlarınıza ulaşacağınızı ifade eder. Rüyada hedefi vurduğunu, hedefi tutturduğunu görmek  bu rüyayı görenin iş yaşamında çok başarılı olacağı işlere gireceğini, çok rahat edeceğini, yüklü miktarda kazanca kavuşup, büyük başarılar elde edeceğine, yıllardır beri hayalinde olan ve gerçekleştirmek amacıyla büyük bir  çaba sarf edip, emek verdiği şeylere kavuşacağını simgeler.

Rüyada hedefi vuramamak, ıskalamak, hedefi vuramadığını, hedefi tutturamadığını görmek, hedeflerinize ulaşmak için izlemekte olduğunuz yol veya metotlarda bir sorun olduğunu, durumunuzu gözden geçirmeniz gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir