Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Atkı Görmek

Rüyada atkı görmek neye işarettir?

Bugün annemle benzer rüyaları gördük. Ben Konya’da okuyorum annemler Mersin’de yaşıyorlar. Ben rüyamda babama kırgın olup , annem ve dedemle otogara gitmeye çalışıyorum, annemin elinde bir valiz dedemdede bir koli koşa koşa gidiyoruz . Biz annemle öyle koşuyoruz ki dedem arkamızda kayboluyor ama yinede yetişemiyoruz otobüse.

Annemin rüyası ise düğünde oluyoruz ben ortada oynarken bir anda çıkıp otobüse yetişmem gerektiğini söylüyorum. Sonra annem benim için hazırladıklarını almak için eve çıktığında limonları görüyor bir de ateşte yanan atkımı. İkimizin aynı gün benzer rüyalar görmesi çok şaşırttı beni. lütfen en kısa zamanda cevap yazar mısınız?

Rüyada atkı görmek yorumu

Rüyada atkı görmekHanife merhaba, ilk rüyanın ana unsuru otobüsü kaçırmak olup, gerçek hayatınızda çevrenizdeki insanlara bir güven sorunu yaşadığınızı, insanlara güvenmekte zorlandığınızı ifade eder.

Rüyada atkı görmek rahatlık anlamına gelir, kişini kendini rahat edeceği bir ortama kavuşacağınız, güzel dostluklar kuracağını gösterir. Atkı takmak rüyayı gören kişinin iyi korunma hissi arzusu gösterir ve karşılaşacağı hayırlı gelişmelerle bu arzusuna kavuştuğunu işaret eder. Atkı almak manevi ödülleri işaret eder. Zenginliği, zarafeti ve kendinizi geliştirmekle ilgili azminizin başarıya ulaşacağının sembolüdür. Atkı örmek bazı kişisel ilişkilerinizin sona ermesi ile ilgili pişmanlıklarınızı gösterir. Bu konuda hata yapmış olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz mesajı verir.

Annenizin rüyasında senin yanan atkını görmesi rahatlık ya da korunma konusunda bir endişesi olduğunu anlatmaktadır. Boyun bağı, kaşkol terimleri de aynı anlamdadır.

“Rüyada Atkı Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir