Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Atkı Takmak

Rüyada atkı takmak neyi gösterir?

26 yaşındayım, kadınım, şuan çalışmıyorum, bekarım. Rüyamda dışarıda yağmur yağıyordu, boynuma bir atkı taktım, onu çıkarıp başka bir atkı daha taktım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. teşekkür ederim.

Rüyada atkı taktığını görmek nasıl yorumlanır?

Zeynep selam, rüyada yağmur yağdığını görmek çok iyidir, bu konuda geniş açıklamayı rüyada yağmur görmek rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsin. Rüya atkı takmak, atkı görmek rahatlık anlamına gelir. İyi korunma hissi arzunuzu gösterir. Ancak atkınızı çıkarıp başka atkı takmanız korunma, güven konusunda bir sıkıntı çektiğinizi işaret etmektedir.

“Rüyada Atkı Takmak” için bir yanıt

Selam, rüyada bir mağaza giriyorum ve iki tane güzel kız şal bakıyor, bende kendim için şal bakıyorum gri, tonlarca hakim bir şal alıyorum boynuma takip aynada bakıyor ve eski erkek arkadasimi hatırlıyorum, sonra onu cikartip yeni bir şal alıyorum aynada bakıyorum güzel duruyor genç kızlar benimle biraz alay ediyorlar aldırış etmiyorum, o şalı alıp kasaya ilerliyorum alay mi almayayım mı diye düşünüyorum şalın ucunda iki tane mavi kuş görüyorum ve orada uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir