Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Atların Yanına Gittiğini Görmek

Rüyada atların yanına gittiğini görmek neye çıkar?

Merhaba, bu annenim rüyasıdır. Annem 46 yaşındadır. Rüyasında ikimizi bir yerde yürürken görmüş, küçük bir kapı gibi bir yer varmış ben oraya bakıyormuşum. Annem beni çağırıyormuş “gitme oraya” diye bende “anne gel, bir sürü at var burada, ben atların yanına gidiyorum.” diyerek gitmişim.

Sonra peşimden gelmiş, benim üst tarafımı görmüş ölü gibiymişim. Sonrasını hatırlamıyor ama sanırım biri beni kurtaracağını söylemiş. Şimdiden teşekkürler. Gönderen Esra, 25 yaşında bekar bayanım. Teşekkürler.

Rüyada atların yanına gitmek nasıl yorumlanır?

Esra merhaba.

Annenizin rüyası, sizin önünüzde birden fazla seçenek olan bir durum çıktığını, bir şeyi seçmek, karar vermek durumunda kaldığınızı ve sizin hayallerinizin yolunu takip eden bir karar verdiğinizi ya da vermek istediğinizi, bununda annenizi üzdüğünü, onun başka bir seçeneği seçmenizi beklediğini anlatmaktadır.

“Rüyada Atların Yanına Gittiğini Görmek” için 4 yanıt

Teşekkür ederim. Bir de rüyasında bana ” ben sana demedim mi hayırlısını dile” diye kızıyormuş. Kendi istediğim seçeneği seçmemeli miyim acaba?

Bu konuda bir şey diyemem, demem.

Aklınızı, mantığınızı kullanın, duygularınızın sesine de kulak verin ve Yüce Allah’tan her şeyin hayırlısını dileyin.

Ruyada otlanan beyaz bir atin yanina gitmisim beni goren abla nereye gittimi sormus. bu kadar ruya aciklarsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir