Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Atlas Kumaş Görmek

Rüyada atlas kumaş neye delalet eder?

Rüyada atlas kumaş görmekBen 20 yaşında kızım, dün gece evlilik için istihareye yattım, gördüğüm rüyada evimizdeyim ve kapı çalıyor, sonra ben kapıyı açıyorum. Kapıda yabancı biri vardı, elindeki bir kova dolusu beyaz renkli boya ile eve girdi, evin bütün tavanlarını bembeyz boyadı, sonra hiç konuşmadan gitti. Sonra ben bir odadayım, elimde  bir sürü atlas kumaş var, onları katlıyorum, rüyam bu kadar lütfen yorumlayın, bunların manası nedir? teşekkürler.

Rüyada atlas kumaş görmek yorumu

Aslı merhaba, gördüğün rüyanın bütün unsurları hayırlara delalet etmektedir. Öncelikle beyaz renk aydınlık, feraha ermek ve hayırlara ermek işaretidir. Şu anda tanımadığın birinin sayesinde yaşamında çok güzel şeyler olacağını ifade etmektedir.

Rüyada atlas kumaş görmek, atlastan yapılmış kumaş görülmesi daha önce başlamış olduğunuz bir işi layıkıyla bitireceğinizi simgeler. Bu rüyanın detaylı analizi ise genel manada meslek yaşamında çok büyük başarıla işaret ederken bu rüyayı gören insanın makamı ve gelirinin artacağını, rakiplerini yenip onlar geride bırakacağını ve kendine karşı kıskanç gözle bakan birilerini de bertaraf edeceğini temsil eder. Atlastan kumaş kişinin özellikle maddi kazanç bakımında şansının açılacağına yorumlanır.

Rüya atlastan elbise, atlas kumaştan elbise görmek, giymek, giydiğini görmek ün, şan, şöhret, yüksek mevki ile yorumlanır. Atlas elbise giymek ise rüyada giyen kişinin şansının, bahtının, kısmetinin açık olacağını, istikbalinin de parlak olacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin güçlü aile bağlarına sahip olduğunu, ailesine çok düşkün olduğuna yorumlanır.

Rüyada atlas kumaş almak bekarlar için evliliğe işaret eder. Rüyasında atlas kumaş aldığını gören yaşamınızdaki karmaşık bir  durumdan kurtulmaya, kendini tuzağa düşmüş gibi hissetmeye son vermeye işaret ederken alternatif olarak daha geniş kitlelere ulaşmak gerektiği anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir