Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Atlet Görmek

Rüyada atlet görmek neye işarettir?

Rüyamda ölmüş babaannemi gördüm, yaşıyordu ilk başlarda (rüyamın). Sonralardan konuş falan diyordum hiç kıpırdamıyordu, donup kalmıştı sanki. 2 tane beyaz atlet asılıydı, öldü sandım ilk başta ama değilmiş, öleceğini hissetmişti sanki, o yüzden konuşmuyordu. Sonralarda amcamın oğluyla hastanedeydim, kapıda babaannemi kaybettiğimizi söyledi. İçeri doktorlara söylenerek odasına babaannemin girdim, orada yatıyordu. Amcamın oğluna “isteselerdi yaşatırlardı, neden elektroşok vermediler” dedim. Sonrada kalbi yoruldu, iyice acı çekerdi değil mi” dedim, oturdum ağladım.

Önümde İngilizce kitaplarım vardı 2 tane. Tanımadığım bir adam bana İngilizce kelimelerin anlamını soruyordu. Ertesi gün İngilizce sınavım vardı rüyamda. Kafamı dağıtmaya çalışıyordu yani. Bense onu duymazlıktan geliyordum, ağlıyordum. Sonra uyandım, gerçekte de ağlıyordum, gözlerim yaşlıydı, çok merak ediyorum nedir bunun tabiri?

Rüyada atlet görmek yorumu

Hakan selamlar, Rahmetli babaannen hakkında açıklamayı ölmüş babaanneyi rüyada görmek sayfasında inceleyebilirsin.

Rüyada atlet görmek yaşam yolunuzu ve hayatınızın temposunu sorgulamanız, kimi hedeflerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada beyaz atlet temiz atlet görmek hayatınızdaki sınırları kendinizin çizmek, belirlemek istediğinizi ve bunu başaracağınızı ifade eder. Rüyada siyah atlet görmek negatif durumları ya da seçim yapamadan zorla kabul edilen olumsuz inançları yansıtır. Kusursuz veya aşırı mükemmellikle yüzleşmek gerektiğini belirtir. Rüyada kirli atlet, eski veya yırtık atlet ise gerçek hayatınızda kendi yolunu kendin çizmek konusunda bir sıkıntıyı gösterir. Rüyada atlet değiştirmek kişinin uyanık hayatında karşısına çıkan bir takım olumsuzlukların son bulacağı olaylar yaşayacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir