Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Atlıkarınca Görmek

Rüyada atlıkarınca görmek neye delalet eder?

Küçükken çok tatlı bir çocuktum, rüyamda kendimi 5 – 6 yaşlarında gördüm. Üstümde kırmızı bir kazakla atlıkarıncaya biniyorum ve sonra durup şaşkın bir şekilde gökyüzüne bakıyorum. Anlamı ne olabilir? Mert

Rüyada atlıkarınca görmek nasıl yorumlanır?

Mert selam, rüyada çocukluk günlerini görmeniz  çocuksu saflığa, narinliğe ve çocuksu yaramazlığa işaret ederken aynı zamanda hayatı biraz daha ciddiye almanız gerektiğini, hayatın acımasızlığını, zorluklarını anlatmaktadır.

Rüyada atlı karınca görmek

  • bekarlar için evlenip, yuva kurmak, çoluk çocuk sahibi olma özlemini
  • evliler için çocukluklarında yaşadıkları güzellikleri kendi çocuklarına yaşamadıkları duygusuna sahip olduklarını
  • çocuklar için sevinçli günlerin geldiğini ifade eder.

Rüyada atlı karıncaya binmek rüya sahibi kişinin yapmış teklifin kabul görmesi sayesinde uzun bir süre sonra çalışma yaşamının düzene gireceğine, işine tekrar dönmesi ya da yeni projelere imza atmasına, böylece zorluklar ve maddi bakımdan sıkıntıların çekildiği bir dönemin biteceğine, bunların sayede son dönemlerde yaşanan kötü şeyleri düzeleceğini, dertlerinin sona ereceğini, malı ve mülkünde artı olacağına delalet eder. Rüyada atlı karıncaya bindiğini görmek aynı zamanda uzaktaki sevdiğin birinin geri döneceğini, kırgınlıkların bitip küslerin barışacağını, olmasını çok arzu ettiğiniz bir dileğinin yerine geleceğini, sevinç, umut ve coşku dolu bir dönemin başlayacağını temsil eder.

Rüyanızda gökyüzüne bakmak içinizde taşıdığınız umutları, sahip olduğunuz yaratıcılık yeteneği, barış ve ifade özgürlüğü özlemlerini ifade eder. Gökyüzü açık ise bunlara kavuşmak için elinizde yeterli olanak bulunduğunu ve onları kullanmanız gerektiğine yorumlanır. Gökyüzü kapalı ise bir üzüntü veya sorun içinde olduğunuzu haber verir.

“Rüyada Atlıkarınca Görmek” için 2 yanıt

Rüyada atlıkarıncaya binmek neye işaret eder
Rüyamda atlıkarıncaya bindim.
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:Bekar
Anahtar kelimeler: atlıkarınca
Şu anki ruh haliniz: üzgün, mutsuz, yorgun, biraz dengesiz

Rüyamda atlıkarıncaya biniyorum. Beni bekleyen 3 kişi var. Biri eski sevgilim diğerlerini tanımıyorum.
Eski sevgilim “hadi artık in” diyor. Ben “ya benim daha bir turum daha var” diyorum. O da “tamam, hadi bir tur daha, ben burada seni bekliyorum” diyor. Bu rüyanın manası nedir acaba?

Gördüğünüz rüya reel yaşamınızda evlenip, yuva kurmak, çoluk çocuk sahibi olma özlemi içinde olduğunuzu simgelemektedir. Rüyada eski sevgiliyle konuşmak, sizin gerçek yaşantınızda iletişim sıkıntıları çektiğinizi, kendiniz ifade etmekte zorlandığınızı temsil eder. “İnsanlar beni neden anlamıyor” diye düşünmekte ziyade ben “kendimi neden doğru anlatamıyorum” şeklinde kendinizi sorgulamanız gerektiğini anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir