Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bir Şeyi Atmak

Rüyada bir şeyi attığını görmek ne demek?

Rüyamda eski erkek arkadaşımın kaldığı odaya giriyorum, tek kişilik iki yatak var. Birinde kafasına kadar üstünü örtmüş kendi uyuyor. Birinde bir kadın aynı şekilde uyuyor. Geceyi beraber geçirdiklerini hissediyorum. Kadını uyandırmak istiyorum uyanmıyor. Erkek arkadaşımın başına gidiyorum “bunu bana nasıl yapabildin, hani beni seviyordun” diye uyandırıp elime ne geçerse kafasına atıyorum. Ona aldığım hediyeleri, geri vermesini istiyorum.

Sonra o dışarı gidiyor odasını kurcalıyorum canım yandığı için odasında bir şeylere zarar vermek istiyorum ama eşyalarını bulamıyorum. Daha sonra balkon gibi bir yerde yanımda o otururken yağmur yağıyor ve yağmur altında ağladığımı görüyorum. Konuşuyoruz. Sakinleşmiş olarak içeri giriyorum. yağmurdan ıslanmış görüyorum üzerimi ama o ıslaklığı hissetmedim. Beni dün gece aldattığının acısını hissediyorum. Ve öfkeyle sevdiği eşyalara zarar vermek istiyorum.

Rüyada bir şeyi atmak tabiri

Rüyada erkek arkadaşı görmek, erkek arkadaşını görmek, onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir. Onun sizi rüyada aldatması ise sizin onunla beraberliğinizde bir suçluluk duyduğunuzu temsil eder.

Rüyada atmak, bir şeyi attığını görmek bu rüya bulunduğunuz çevrede kendinizi sıkışmış hissettiğinizi, hareketlerinizin sınırlandırılmış olduğunu düşünmekten kendinizi alıkoyamadığını, kimi şeyleri değiştirmek istediğinizi simgeler. Burada geçen atmak terimi bardak atmak, kalem atmak gibi fiziksel eylem manasındadır. Bunların dışında tokat atmak, ok attığını görmek, çöp atılması, olta atmak, ağ attığını görmek, tekme atmak, gol atmak, basket atmak, çığlık atılması, takla attığını görmek gibi belirgin olayların tabiri için ilgili rüya yorumu sayfasını inceleyiniz.

Rüyada atılmaması gereken bir şeyi atmak, bir olay veya durum karşısında hem kendinizi hem zihninizi aşırı zorladığınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir