Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Atom Bombası Görmek

Rüyada atom bombası görmek neye delalet eder?

Bu sabaha karşı rüyamda atom bombası gördüm, ailecek yan yanaydık balkonda oturuyorduk, hemen yakınımızda sokağın başında büyük bir patlama oldu, patlamanın olduğu yerde kocaman çukurlar oluştu ama bulunduğumuz binaya ve bizden kimseye hiç bir şey olmadı, sonrasında hemencecik çukurların olduğu yerin üstü kapatıldı. Rüyam böyle lütfen yorumlar mısınız?

Rüyada atom bombası görmek tabiri

Berfin merhaba, her ne kadar rüyalarda bazı olağanüstü olaylar veya durumlar normal karşılansa da rüyanın kendi içinde tutarlı olması görülen rüyanın değerini gösterir. Yani yakınınızda atom bombası patladığında her yerin ve her şeyin yok olması rüyanın güçlü bir mesaj verdiğini gösterirdi. Ama sizin rüyanızda yakınınızda bir atom bombası patlıyor ve hiç kimseye, hiç bir yere bir şey olmuyor ki bu durum rüyanın zayıf bir anlam taşıdığına rivayet edilir.

Rüyada atom bombası görülmesi rüya sahibinin bir durum karşısında kendini çaresiz durumda hissettiğini gösterir veya bir tehlike yüzünden hayatının kontrolünü elinden kaçırmaktan korktuğunu simgeler. Atom bombası patlaması kişinin uyanık hayatında aniden ortaya çıkan ve rüya sahibini derinden sarsacak bazı gelişmelere işaret eder. Atom bombasının patlaması sonunda oluşan çukurlar ise bu ani gelişmenin sizi bir umutsuzluğa düşüreceğini anlatmaktadır, çünkü rüyada çukur görülmesi rüya sahibi kişinin bir olay yahut durum karşısında umutsuzluğa düştüğünü gösterir. Ancak çukurların hemen kapatılması bu umutsuzluk halinin kısa sürede sona ereceğine alamet etmektedir.

“Rüyada Atom Bombası Görmek” için 3 yanıt

Rüyada nükleer bomba atılması
Merhaba, rüyamda uzakta bir yere nükleer bir bomba atılmıştı. Ve bombanın atıldığı yeri, çok uzaktan seyrediyordum. Bulutlar, bombanın atıldığı yerden göğe doğru inanılmaz bir bulut yükseliyordu. Adeta göğü yarıp deliyordu. Ben, bu sahneyi çok uzaktan seyrediyordum ancak bu patlamanın etkisiyle bir deprem de meydana geldi. Bu depremi de bulunduğum yerden hissettim. Acaba ne anlama geliyor yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Faruk merhaba, nükleer bomba ile atom bombası aynı anlamda düşünülürse sayfadaki açıklamaların yeterli olacağını düşünüyorum. Nükleer bomba patlaması sonunda deprem olması ise yaşamında ani bir değişim olacağına işarettir.

Rüyamda Amerika başkanı Türkiye ye atom bombası atın diyor.(ama türkçe konuşarak)Atom bombasını taşıyan uçaklar yıldırım gibi geliyor. Yanımda dayım ve kız kardeşim var bi de tanımadığım biri. Akşam olduğu için yatıyorum. Uyuyorum.(rüyamda uyuyorum)Uyandığımda dayıma gidiyorum. Burdan gidelim diyorum. Iğdır, kars, ardahan, antalya yı sayıyorum. Dayım gidemeyeceğimizi çünkü o şehirlere girmek için diğerlerine göre daha fazla giriş ücreti ödememiz gerektiğini söylüyor. Sonra da rüyam bitiyor. Ama rüya o kadar gerçekçi ki anlatamam. Rüyada uykuya yatmıştım hatırlıyorsanız. Kalktığım zaman rüya bitti diye düşündüm. Tekrar atom bombasını görünce heralde ölücem diye düşündüm. Ve sadece rüyam yüzünden 3-4 saat fazla uyudum. Sonra da korkum ağır bastı ve uyandım. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir