Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Attan Düştüğünü Görmek

Rüyada attan düşmek neye delalettir?

Merhaba, rüyamda bir at üstündeyim ama atın eğeri gevşek bırakılmış, annem atın başını tutuyor ve kabristanın içindeki yoldan gidiyoruz, sonra bir bakıyorum annem atın başını bırakmış, arkada kalmış, siyah bir köpekten kurtulmaya çalışıyor. Bu sırada ben attan düşüyorum at kaçıyor, annem köpeğe kıpkırmızı bir kiraz veriyor, köpek onu bırakıyor, annem benim yanıma geliyor bende atın kaçtığını söylüyorum, at gözden kayboluyor ve biz gece onu bulmak istiyoruz. Bu rüyamın anlamını bana yazar mısınız lütfen ALLAH rızası için şimdiden teşekkürler. Meryem tarafından 11.03.2013 / 01:49 tarihinde gönderilmiş

Rüyada attan düştüğünü görmek tabiri

Rüyada attan düştüğünü görmekMeryem merhaba, böyle güzel ve değerli rüyanın sağlıklı açıklaması için mutlaka yaşınız, mesleğiniz ve mümkün olan tüm bilgileri vermelisiniz. Aksi halde sadece genel açıklama yapılabilmekte belki de çok önemli bilgiden yoksun kalmaktasınız. Rüyada at görmek uyum, sadakat, güç, kuvvet ve enerji sembolüdür. Rüyada ata binmek, ata bindiğini görmek büyük hayalleriniz olduğunu ve hayatta çok fazla güce ulaşacağınızı ifade eder. Rüyada attan düşmek ise bu güzelliklere ulaşmak için karşınıza kimi sorunlar çıkabileceğini simgelemektedir.

Rüyada siyah köpek görmek , kara köpek görmek, bir arkadaşının gölge yönünü ifade eder. Size yakın bu kişinin karanlık yüzünün ortaya çıkacağını ve onun gerçek niyetini göreceğinizi simgeler. Rüyada köpek saldırması , bir köpeğin saldırdığını, köpek saldırısı görmek yaşamınızda kimi ekonomik güçlükler olduğunu veya dostluk reddedilmesi anlamına gelir. Bu rüya size iyi arkadaşlar bulmanızı tavsiye ediyor olabilir. Rüyada kiraz görmek dürüstlüğü ve doğruluğu ifade eder.

Bana göre rüyanız, dürüstlük ve doğruluğunuz sayesinde içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulacağınızı, hayallerinize kavuşacağınızı simgelemektedir. Rüyanın unsurları: ata binmek, kabristandan geçmek, siyah kopek, attan düşmek, kırmızı kiraz, köpeğe bir şey vermek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada at görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Attan Düştüğünü Görmek” için bir yanıt

Rüyamda teyzem ata biniyor, at bir sağa bir sola sallanıyor, teyzem attan düşüyor ama teyzem ata tekrar biniyor fakat at hasta, teyzem ağlıyor, yüzü yesilleniyor at da yeşilleniyor. lütfen yorumlarmısınız rüyanın etkisinde kaldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir