Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Aura Görmek

Rüyada aura görmek neye çıkar?

Öncelikle bir kaç gün önce beni bir karabasan bastı. Gece boyunca onun ardından nefes darlığı ve acı çektim sonra uyudum ve rüyamda yine uyuyordum. Odamdaki cam açıktı. Oradan içeri bembeyaz nurlanmış bir şekilde bembeyaz güvercin girdi, karanlıkta güvercinin etrafındaki aura net bir şekilde görünüyordu. Odamda ki puf’un üzerine kondu ve bana döndü. Güldü. Güvercine bakmak arada bir üzerindeki beyaz nur , ışık yüzünden zorlaşıyordu. Gözlerim kamaştı. Daha sonra uyandım. Gözümü açmaya çalıştım ama açamadım. Pufun üzerine bakacaktım orada var mı hala diye ama gözlerim açılmadı. Sonra açtım ama bulanık görüyordum birden irklierek gözlerimi açtığımda etrafta hiç bir şey yoktu.

2. rüyamda ise kuzenim, ben, annesi ile Fransa’ya Paris’e gitmiştik. Orada otel odasından Eyfel Kulesi görünüyordu, heyecanlanıp direk oraya gitmek istedim. Kuzenimin annesi Türk Lirası verip Dolara çevirmemi istedi. Bende dövizciye gittim ve İngilizce olarak anlatmaya çalıştım ama anlatamadım. Parayı uzattım. Dövizci parayı uzatınca beni anladı ve parayı çevirip elime verdi. Paraların hepsi kağıt paraydı. Sonra yürüyerek Eyfel Kulesine gittim ve önünde durdum. Rüyamda çok heyecanlı ve mutluydum.

Rüyada aura görmek tabiri

Lütfen ilk önce güvercin görmek rüya tabiri sayfasını okuyun. Rüyada aura görmek rüyayı gören kişini uyanık yaşamında bazı önemli bilgilere bir şekilde ulaşacağına delaet eder, bunun kişinin anlayış seviyesinin yükselmesine sebep olacağına delalet eder. Aura rüyası çok değerlidir ve dikkatli incelemelidir.

Rüyada Fransa’yı görmek rüya sahibi insanın bazı hedeflerine ulaşmak için gittiği yolun doğru olduğunu gösterirken öte yandan bazı şeylere kavuşmak için bazı ödünler vermek gerekeceğine işaret eder. Rüyasında Fransa’ya gitmek rüyayı gören insanın dilediği bir şeye yakın bir zamanda kavuşmasına, çabalarının ödülünü almasına rivayet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir