Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Av Aletleri Görmek

Rüyada av aleti neye işarettir?

Rüyada anneannemle birlikte ve annemin arkadaşıyla bir eve yerleşiyorduk, evin gece her yeri karanlık ve hep geceydi. Önünde aynı hizada arkaya doğru acayip insanlar gibi bir şey var ama gece sis olduğu için sadece ellerindeki av aletleri gözüküyor. Biz bavulları koyup yerleşmişiz. Sonra yani bir gün sonra o zombi gibi şeylerin yanına iki genc adam geliyor. Bende eğilmişim gözükmeden izliyorum. Ama olay sırasında anneannem bulaşık yıkıyor. Annemin arkadaşı etrafta yok. İzliyorum.

Adamların elinde zombi yakalamak için olan av aletleri var. Zombiler geldiğimizden beri ilk defa kıpırdıyor ve adamları yiyor. Sonra kapıdan tık tık sesleri geliyor. Acıyorum annem ve babam gelmiş asansörle yerin altından geçip gelmişler. Babam diyor ki” bavulunuzu toplayın gidiyoruz böyle olmaz”.Ben kabul ediyorum eşyalarımı ararken anneannem hayır olmaz diyor, babam benim gelmemi istiyor annem izin vermiyor çünkü anneannem tek.

Ondan sonraki gün evin dışından büyük bir KÜT sesi geliyor pencereden bakıyorum ve zombiler bir ayaklarını önlerine atmışlar bir dakika sonra yine bir adım biz hemen almışız tahtaları pencereleri kapatıyoruz. Annemin arkadaşı hala yok. Sonra 3.adımda bize saldırıyorlar. Ben hemen kapıya gidiyorum elimde bavul var anneannemde geliyor. Biz asansörle yerin altına iniyoruz. Orada kırmızı bir araba var, onunla gidicez ben süreceğim arabayı ama daha 12-13 yaşındayım. Bindik annemin arkadaşı geliyor. Elinde sigara var biniyor. Arabayı ben kullanıyorum ve rüya bitiyor. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, korku.

Rüyada av aletleri görmek tabiri

Rüyada av aletleri görmek genel olarak hile ve kandırma işaretidir. Detaylı rüya tabiri için görülen av aletlerinin kendilerini ( ok – yay – tüfek gibi ) incelemek lazımdır.

Rüyada zombi görmek, Çaresizlik, stres altında olmak, Ölü duyguları simgeler. Rüyada zombi saldırısı, Zombiler tarafından saldırıya uğradığını görmek, Kontrolünüz dışındaki güçler tarafından bunalmış olduğunuza işarettir. Aynı zamanda, Hayatınızda büyük stres altında çaresiz ve etkisiz halde olma korkularınızı temsil eder.

Rüyanın sonundaki gelişmeler özellikle senin araba kullandığını görmüş olman bu korkuları atlatacağını, ayaklarının üzerinde durmayı başaracağını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir