Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Av Görmek

Rüyada av görmek neye işarettir?

Rüyamda yeşillikler içerisinde bir villada ailemle birlikte yaşıyoruz ve ev gölün içinde. evden olta ile timsah avlıyoruz. babam rahat bir şekilde avlarken annem ve bende ava başlıyoruz. Benim avladığım timsah önce hiç bir şekilde tepki vermiyor, sonra ben onu oltadan çıkarması için anneme uzattığımda anneme karşı saldırıya geçiyor, ama bir şey yapamıyor. annem elindeki bıçak ile onu delik deşik etse de timsah hala yaşıyor. Babam benim ranzamın üst katına timsahın kafasını koyuyor ve bir süre sonra timsahın kafası bana doğru gelmeye başlıyor. çok korkuyorum. sonra timsah benimle konuşmaya başlıyor ve “Beni eğer öldürmeseydiniz kamyoncu olacaktım, yavrularıma yemek götürecektim” diyor bende bunu duyunca sanki bir insan öldürmüşüm gibi ona acıyorum, ağlayarak uyanıyorum. Biliyorum çok saçma ama bu rüyayı görürken o kadar etkilenmişim ki kalktığımda ağlıyordum. Lütfen söyler misiniz rüyada timsahla konuşmak, konuşan timsah görmek ne demek?
Dipnot: öyle her şeye ağlayan bir insan değilim.

Rüyada av görmek neye yorulur?

Rüyada av görmek, ava gitmek, avlanmak, avlandığını görmek insanın gerçek hayatında ihtiyaçlarının onun davranışlarını nasıl etkilediği hakkında ipuçları verir. Rüyada balık avlamak bereket, bolluk, rızk işaretidir. Güzel gelişmeleri haber verir. Köpeklerle ava gitmek itibar görmeye ve rahata delalettir. Rüyada avcı görmek kadınlara olan düşkünlüğe işarettir. Avda yaralanmak kötü bir haber alınacağına işaret eder. Avınızı yakalayamadığını gördüyseniz imkansızı elde etmek için boşuna mücadele edeceğinizi anlatır. Avı Yakaladığını görmek, hedeflediğiniz başarıyı ve mutluluğu elde edeceksiniz demektir.

“Rüyada Av Görmek” için 2 yanıt

Ben rüyamda deniz kenarındaydım, beni yönlendiren ve komut veren bir ses vardı, bana “denize gir” dedi. Deniz pırıl pırıl, ışıl ışıldı. Ben önce sığ suya girdim ve hemen suya daldım, denizin dibinde yüzmeye başladım. Denizin dibi bembeyazdı, deniz turkuazdan maviye doğru değişen çok iç açıcı ve huzur verici renklerle doluydu, ben uzun süre yüzdüm, hiç nefes problemi yaşamadan denizin dibinde ilerliyordum. Daha sonra ses bana başka bir komut verdi ve daha derinlere gitmemi söyledi, ben de ilerlemeye devam ettim. Sonra karşıma kocaman bir V harfi çıktı, ses “devam et dedi, hepsini göreceksin” dedi. Ben ilerlemeye devam ettim, sonra bir A harfi gördüm ve iki harf yan yana geldi AV oldu. Ses devam etti, ben sürekli ilerledim ve avlamak ya da avlanmak (hangi kelimeydi net değil) kelimesi tamamlanıncaya kadar her harfiyle karşılaştım. Sonra ses bana tam kelimenin karşısında durduğum sırada “asıl çetin mücadele bundan sonra başlıyor, devam et” dedi, tam o sırada uyandım. Hayır olsun inşallah, tabir ederseniz çok sevinirim. 38, Kadın, Evli, Öğretmen. Ruh hali: iş yoğunluğundan bıkmış, kaçış arayışında, ama kaçamadığı için bunalmış, sıkılmış durumda.

Esra merhaba,
Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında şu anda bir iç hesaplaşma yaşadığını, bu vicdan muhasebesi sonunda yaşamında mantığın ve duyguların arasında mükemmel bir denge sağlayarak büyük bir huzura kavuşacağını temsil ederken bu iç hesaplaşma sürecinde bazı zamanlar hayatındaki ihtiyaçların ve beklentilerinin sana yol göstereceğini, içinden gelen sesi ihmal etmemek gerektiğini ifade etmektedir. Asıl mücadele bundan sonra başlıyor sözü ise elde edeceğin huzuru muhafaza etmenin zorluklarını işaret etmekte, hayalindeki huzuru bulduğunda onu bir daha kaybetmek istemeyeceğini ve onu elde tutmanın (bu acımasız hayat şartlarında) ne kadar zor olacağını belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir