Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Avans Görmek

Rüyada avans almak neye işarettir?

Rüyada avans görmekDün gece rüyamda çalıştığım iş yerinde avans dağıtıldığını gördüm, ben daha önce hiç avans almamıştım ama bu kez bayram için paraya ihtiyacım vardı ve bende avans istedim ama “sen adını yazdırmadığın için sana avans yok” dediler. Akşam işten çıkmak üzereyken patronun odasına girip onu cezalandırmak için bir şeyler çalmaya çalışıyordum tam o sırada patronumun geldiğini fark ettim ve ayağı kalktım, herkesin avansını, dağıtıyordu elinde bir sürü para vardı, bana sordu “senin istediğin ne kadar” diye bende daha karar vermediğimi söyledim.

O ise benimle dalga geçip “git karar ver, ben mi hesaplayacağım senin istediğin parayı” deyip arkasını dönüp gitti, herkes parasını aldı bir tek ben alamadım bu ne anlama gelir?

Rüyada avans çektiğini görmek yorumu

Begüm merhaba, gördüğün rüya temel itibariyle bu günlerde kafanın maddi sorunlarla yüklü olduğunu ve aynı zamanda iş yerinde bazı sıkıntılar yaşadığını göstermektedir. Lütfen para ve patron tabirlerini okuyun. Bir diğer önemli konu ise daha sonra pişman olacağın, hayatını alt üst edecek bir karar vermemek konusunda seni ikaz etmesidir.

Rüyada avans görmek iyi bir rüya değildir, finansal konularda tehlike uyarısı manası taşır. Reel hayatta bir uğursuz olay sonucu rüyayı görenin başının ağrıyacağını belki de derde gireceğini, işinin düzenin bozulacağını, malı, mülkü ve parasının azalacağını ve bu zararı kapatmak için tehlikeli yollara gireceğini, belki de bu yüzden bir günah işleyeceğini, hatalı şeyler yapacağını gösterir. Rüyadaki olaylara göre detaylı analiz yapılır.

Rüyada avans almak gerçek yaşamınızda har vurup harman savurmaya bir son vermeniz gerektiğini, tasarruflu olmanız ve geleceği düşünmeniz gerektiğini aksi takdirde bir maddi sıkıntıya düşeceğinizi haber verir. Rüyada avans çekmek, avans kullanmak ta aynı anlama gelir.

Rüyada avans vermek rüya sahibinin reel hayatta tehlikeli bir iş yapacağını yada riskli bir konuya gireceğine, güvenilir olmayan kişilerle karşılaşıp onlara para kaptırmaya ve bu yüzden bütün tüm malı ve parasını kaybetme tehlikesi yaşayacağına tabir edilir. Rüyada avans verdiğini görmek aynı zamanda güvenli olmayan bir yatırım ya da girişimde bulunacağına işaret eder.

Rüyada avans alan birini görmek maddi konularda daha fazla dikkat göstermek gerektiğini anlatan uyarıcı bir rüyadır. İş hayatında bazı aksilikler ortaya çıkacağına ve kişini daha kısa ama daha tehlikeli yollardan fazla para kazanmak, çok kar etmek amacıyla kötü konulara gireceğine, bu halin ters tepmesi sonucu hem zarar edeceğini hemde  günaha gireceğine işaret eder.

Avans nedir; çalışma hayatında maaş, ücret, hak ediş gibi bir parasal bedeli belirli koşullarda vaktinden önce almak demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir