Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada avcı görmek

Rüyada avcı görmek neye delalet eder?

Rüyada kar yağmış, her yer diz boyu karla kaplanmış, aç kalan kurtlar şehre inmiş, bir tanesi de bizim bahçemize gelmiş, bahçede kurt ile boğuşuyordum. Kurt beni ısırmaya çalışıyordu, bende onu engellemeye çalışıyordum. Bir kümese saklandım, kümesin kapısı yoktu önüne doğru bir küçük yatak gibi bir şeyi barikat olarak kapı gibi tuttum yinede saldırmaya çalışıyordu, sonra tanımadığım bir avcı geldi kurdu vurdu, beni kurtardı, öyle uyandım.

Rüyada avcı görmek yorumu

Rüyada kurtla boğuşmak, uyanık hayatınızda kontrol edemediğiniz bir durum ya da gücünüzün tükenmekte olduğunuzu temsil eder. Lütfen kurt görmek  hakkında kurt rüya tabiri sayfasını okuyun.

Rüyada avcı görmek iyiye yorulmaz, bazı yorumcular kadınlara olan düşkünlüğe işaret olarak yorarken bazı tabirciler ise rüyayı gören kişinin hilekar biri ile iş yapmak zorunda kalacağına delalet eder demektedir. Rüyasında avcı olduğunu görmek hangi hayvanı avlamaya çalıştığınız ile açıklanır ve balık avlamak, kuş avlamak gibi özel durumlar için ilgili rüya yorumu sayfası incelenmelidir. Genel anlamda rüyada avcı olmak ise rüya sahibinin rızkını yanlış yerlerde ve yanlış işlerde aradığına alamet eder. Bu konuda rüyada av sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada avcı görmek” için bir yanıt

Merhaba, rüyamda sanırım yanımdaki abim idi, ormana doğru yürüyorken bir kurdun bize doğru yaklaştığını gördüm. İkimizde korktuk, koşarak kaçıyorduk kurt da bizi kovalıyordu. Derken bir avcı gördük, avcı kurdu vurdu. Korkarak uyandım. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir