Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Avcı Jeti Görmek

Rüyada avcı jeti görmek neye çıkar?

Merhaba, rRüyada savaş uçağı, avcı jeti görmeküyamda annemlerin ve teyzemlerin bahçesine ve onların yaşadığı mahalleye savaş uçaklarına benzer avcı jeti iki uçak ve iki helikopter düştü. Bende bu arada onları tarladan havada izliyordum. Birisi yakınıma, biriside biraz uzağa düştü. Uzağa düşenin sadece dumanını gördüm. İki helikopter son anda bana çarpmadı ve bir tanesi düşerken küçücük kaldı. Teşekkür ederim.

Name: yıldız
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:47
Medeni durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz:iyi
Subject:uçak
Anahtar kelimeler: düşen uçak

Rüyada avcı jeti görmek yorumu

Yıldız merhaba, Rüyada avcı jeti, savaş uçağı görmek, biraz hızlı tamamlanacak bir projede yer alacağınızı gösterir. Uçak düşmesi, uçağın düştüğünü görmek, reel hayatta gerçekleşmesi hemen hemen imkansız hedefler peşinde koşmanın sizin çöküşüne sebep olabileceğini işaret edebilir. Bu hedefler sizin çöküşüne neden olmasa bile önemli bir zaman kaybı ve para kaybına sebep olacaktır manası taşır. Bakınız uçak yorumu.

Rüyada helikopter görmek, uyanık yaşamınızda sahip olduğunuz hırsı ve başarıları temsil eder. Helikopter kazası görmek, helikopterin düşmesi, ise hayalleriniz veya hedefleriniz de bir kayıp, hedef küçültme zorunda kalacağınız bir olayı işaret eder.

“Rüyada Avcı Jeti Görmek” için bir yanıt

Ben Mücahit, bekarim ve herhangi bir iste calismiyorum, kpss ye hazirlaniyorum. Rüyamda gece yürüyüs yolundan yürürken bir yaşlı adama denk geliyorum ve ondan rahatsiz oluyorum, cok yılışık bir tip beni takip ediyor, gelmemesi icin farkli seylere yonlendiriyorum, hadi suraya git gibi ama; adam beni yine takip ediyor. Biraz ilerledikten sonra gökyüzünde yildız kaymasina benzettiğim bir olay dikkatimi cekiyor biraz daha dikkatli bakinca bir f16 uçaginin yanmaya basladığını ve düstügünü fark ediyorum. Pilot uçagi benim yuruyus yolumun kenarında ki dereye isabet aliyor ve oraya düsmesini sagliyor. Yanan ucak derede sönüyor. Pilot elleri titreyerek panik halinde ucaktan cıkıyor yanima geliyor ben pilotun beline girip onu hastaneye goturebilecegimi birseyinin olup olmadigini soruyorum ama bu sirada o yilisik adam hala dibimizde ve ben hala rahatsiz oluyorum. Pilota neden ucaginin dustugunu vs soruyorum. Sonra uyaniyorum. Yorumlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir