Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada avcılık görmek

Rüyada avcılık yapmak neye delalet?

Rüyada avcılık görmekRüyada bilmediğim ağaçlık bir yerdeydim, bu orman gibi yerde tek başıma avlanıyor adeta avcılık yapıyordum ama bir şey vuramamış olmak, yakalayamamak beni üzmüş ve yormuştu. Sonra birden sahne değişti ve ben sahada değildim artık, benim yıllar önce mezun olduğum kendi okulumda idim, açıkça duvarların rengini dahi hatırlıyordum ve renkler hala aynı idi. Ne olduysa her şey binanın içinde oldu, birden çığlık sesleri duydum, ben yardım etmek için çığlık sesinin olduğu bölüme koştum ama kimseler yoktu. Sonra başka insanlar geldi. Onlara bu çığlık sesinin nereden geldiğini ve kime ait olduğunu sordum. Yanıma gelen insanlar arasında kimse bana inanmadı, kendilerinin böyle bir şey duymadıklarına söylediler ama ben emin olduğumu söyledim. Aniden yanıma gelen insanlar kayboldu ve ben hala ayakta idim. Bu kadar.

Rüyada avcılık görmek yorumu

Halit selam, rüyandaki ağaçlık yer yaşamında bir geçiş dönemini, bilinçsizlik ve gerçekçi olmayan talepleri simgeler. Bir geçiş dönemini, içgüdülerinizi takip ederek atlatacağına, yaşamındaki olaylardan basit bir şekilde kaçmak istediğine de delalet eder.

Rüyada avcılık yapmak rüyayı gören insanın bazı iç arzularını yerine getirmek, duygusal ya da fiziksel bir takım ihtiyaçlarını karşılamak için arayışlar içinde olduğunu simgeler. Avlanmak, avcılık yaptığını görmek başka bir deyimle bazı konularda açlık çekildiğini simgeler. Herhangi bir şey yakalamamış olmanız ise içinizdeki bu açlığı hala gideremediğini temsil etmektedir. Rüyada başkasının avcılık yaptığını, avlandığını görmek kendi kendine gizli bir yönü bulmak için çalıştığınızı gösterir.

Rüyada eski okulunu görmek insanın reel yaşamında önemli bir gelişim ve / veya değişim içinde olduğunu işaret ederken ancak bu elde ettiği ilerlemenin farkında olmadığını simgeler. Okulda kulağına gelen çığlık sesleri sahip olduğun içindeki öfke ve korkuyu simgelemektedir. Birinin çığlık attığını duymak sizin bazı güçlü duygular tarafından kuşatıldığınızı, hapsedildiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir