Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Avize Görmek

Rüyada avize görmek nedir?

iyi günler rüyamda avizenin sallanmasıyla deprem oluyor diyerek eşim cocuklarla bir köşeye ben kapının altına gecip kelimei şehadet getiriyorum yanima küçük oglum geliyor sonra bulunduğumuz daire kopmuş apartman yerinde duruyor bizim kat bir yukari bir aşağı gidiyor kimseye bir şey olmuyor kalabalık içinde dayımı görüyorum yardım dağıtıyorlar ben et alıyorum doğruyorum tanımadığım kadın eti nereden aldığımı soruyor yerini söylüyorum, ölüm görmüyorum hatırlayabildiklerim bunlar ilk kez yorum yaptırıyorum çok etkilendim yorum için teşekkürler.

Rüyada avize görmek tabiri

Rüyada avize görmek görkeme işaret eder. Önünüzde parlak bir gelecek olduğunu anlatır. Eğer avize kristalden yapıldıysa, kristal avize serveti ifade eder.

Rüyada deprem görmek, gerçek yaşamınızda kimi şeylerin aniden değişeceğini haber verir. Bu değişim genellikle sıkıntılı geçecek, sonu hayırlı olacak şeklinde tabir edilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deprem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kelime-i şehadet getirmek, kelime-i şehadet getirdiğini görmek, en hayırlı rüyalardan biridir ve dünya ve ahiret yaşamında hayra ermeye işaret ederken aynı zamanda inancında güçlenmeye, iman tazelemeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder.

Rüyanın tek olumsuz kısmı et almak ve et doğramak olan bölümdür ve haramdan uzak durmak, sağlığına dikkat etmek gerektiğine işaret eder.

“Rüyada Avize Görmek” için 2 yanıt

İyi günler. Rüyamda evde kendi odamdaydım. Odamda avizeye baktığımda avizenin farklı olduğunu görüyorum. Beyaz kocaman bir avizeydi. Altta kurdeleleri dantelleri vardı.’Anne bu ne kocaman’ diyorum.’Ben aldım’ onu diyor. Sonra avizeye daha dikkatli baktığımda tavana tek iple asılı olduğunu görüyorum. Sakat duruyor bu, diye düşünerek diğer taraflarından da asıyorum, sağlamlaştırıyorum. Ama bu avizenin ışığı az yanıyor. ‘Anne cok az ısık verıyor bu’diyorum.’Artacak ısıgı’ dıyor. Sonra bir de o avızeye benzeyen yastıklı beyaz bir koltuk var tek kısılık. Takım gıbıler avıze ve koltuk. Annem koltugu da avızenın yanında verdıklerını soyluyor. Ama aynı sekılde koltugunda yanından sarkan kurdeleler var. Annemle bırlıkte onları yerlerıne koyuyorduk koltuga takıyorduk. Anlamı ne olabılır acaba. Kpss sınavına gırecegım haftaya. Sımdıden tesekkurler. Emeğinize sağlık.
24, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, Endişe

Rüyanızda bir çok olay geçmekte ancak ana unsur avize görmek olup, önünüzde aydınlık, parlak bir gelecek olduğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir