Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Avlanmak

Rüyada hayvan avladığını görmek ne demek?

Annem bir rüya görmüş bana anlattı, bayağı aradım anlamını bulamadım, bana yardımcı olursanız sevinirim. Bir ırmak ama 2 taraflı su geliyor, bunların ortak birleştiği yerde annem büyük büyük balıklar görmüş, bir tanesini eline almış, ölü olduğunu görünce suya tekrar bırakmış, ne anlama geliyor? yardımcı olur musunuz? ( bu balık yaralıda olabilir ikisinin de anlamını yazarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler )

Rüyada avlanmak tabiri

Ümit selam, Annenizin rüya, onun gerçek hayatında umudunu kestiği bir şeyin gerçekleşeceğini veya bir miras konunun hallolacağını işaret etmektedir.

Rüyada avlanmak  genel olarak bereket, rızk, kazanç, ailenin geçimini sağlamak için çaba sarf etmeye işaret eder. Rüyada avlandığını, hayvan avladığını görmek pek makbul ve hayırlı bir rüyadır, rüyayı gören insanın şansının açılacağını, kısmeti ve işlerinin açılıp, yaşamının rayına gireceğini ve dileklerinin teker teker gerçekleşeceğini temsil eder. Mutlu, sağlıklı, eğlenceli günlere işaret olup, ağzı tadıyla keyifli yaşama yorumlanır.

Rüyada avlanan birilerini görmek yakında yapacağı güzel işler ve işleyeceği hayırlar sayesinde etrafından takdir toplayacağını, bir çok kişinin kendisini tebrik edeceğini ve uzun bir süre kendisinden beğeni dolu sözlerle bahsedileceğini temsil eder.

Avlanma rüyaları detaylı olarak incelenmek istenirse ve rüyanın unsurları net olarak hatırlanıyorsa avlanan ya da avlanmak istenen hayvanın cinsine göre yorumlanmalıdır. Sitemizde balık avlamak, ördek avlamak gibi net tabirler yer almaktadır.

“Rüyada Avlanmak” için bir yanıt

Merhaba, rüyamda ormanda avcı kıyafetleriyleydim ve elimde tüfek vardı. Yanımdaki bana avlanmayı ögretiyordu. Uzaktaki bir kuşu işaret etti. Önce tam göremedim ama biraz yaklaşınca fark ettim. Kuşun peşinden giderek kuşu vurdum. Kuş şişti, büyük bir balon gibi oldu.Taşla patlatmaya çalıştım fakat çok sertti. Sonunda taşın keskin tarafıyla patlattım. Havası biraz inince şişme yatağa döndü. Diğerleri gelip yatağı taşıdılar. Yorumlarınızı çok beğeniyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir