Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Avlulu Evler Görmek

Rüyada avlulu ev görmek ne demektir?

Cumanız hayrolsun. Başka şehirde yaşayan, tanıyan akrabalarımca ve komşuları tarafından hakkında (bana göre iftira) ileri geri konuşmaların geçtiği uzaktan yakınım bir bayanı görüyorum. Köyde, müstakil ve bakımsız bir evde kızı ve eşiyle yaşar, ender görüşebiliyorum. Zaman zaman yardım etmeye çalışırım. Bu sabah gördüğüm rüya:

Onun evinin önündeyim. Evi, geniş ve taba / kiremit rengi kaldırım döşemeli L şeklinde avlusu olan, ilki kulübe gibi küçük oda, bağımsız, ekmek yapmak için tandır odası, yanında yan yana üçgen çatılı, çatılar eve oranla daha büyük gibi güzel duruyor, müstakil birbirine neredeyse deyecek yakınlıkta, ancak bağımsız 3 tane ev Devamında mutfak, banyo, tuvalet hepsi yan yana hepsinin kapısı avluya bakıyor Yalnız tuvalet banyo tarafının önünde paravan / duvar gibi bir yapı var, insan boyundan biraz yüksek Görüntüyü bozuyor, rahatsız edici duruyor yaklaştım, duvarın iç kısmı pislik, oturmuş kir içinde kararmış, yosunlaşmış

Yıktım bu duvarı bir hamleyle elimde alet / edavat olmadan, o duvardan kalıntı bile bırakmadım, aklımdan daha güzel bir şey yaparım buraya diye hesaplıyorum, yıkma işim bitti, evin kızı geldi içerden fıstık yeşili hortum çıkardı suyla yıkadık kaldırımları hala avludayım

Yıkama işi bitince, Rahmet yağıyor derler ya, hava aydınlık güzel yağmur başladı sık ve ince yağıyor, sakınmadım duruyorum öylece (yağmur rüyasını hep aynı biçimde görüyorum) O esnada avluya bakan, hariçten salon gibi oda fark ettim. Kapısı sonuna kadar açık, zemin ve duvarlar ahşap parke gibi, ancak cilalı parlıyor, çok bakımlı, durduğum yerden bile mesafeye rağmen bariz belli görüyorum. Kapılar açık içeri yağmur girerse bu ahşap şişer mi? diye bakıyorum ama yok, yağmur hiçbir yere zarar vermiyor. Avlunun karşısındaki manzarayı gördüm, yemyeşil ağaçlar sadece ağaç kaplı, ıslanmış toprak. Kendimde bir rahatlama

Evlerden birine girdim kadının gelinleriymiş iki kadın ikisinin de kucağında 2-3 yaşlarında çocuk oturmuşlar, sohbet ediyorlar. Bakıp çekildim Sonra kızın annesi mutfakta, yanındayım. Kızını iyi, oldukça dinç, sağlıklı gördüm. (hasta gerçekte, güçsüz) Anne öyle değil, perişan giyimli pijama gibi bir şey eteğinin altından görünüyor, yırtık çorap, başındaki örtü dağılmış, ağzında külü düşmek üzere olan sigara sürekli telaş içinde iş yapıyor Buzdolabına su koymamı istedi. Kapağını açtım dolabın, kapısındaki alt rafa dizeceğim cam şişeleri, ama rafın tabanı buz kaplı, üst üste katman halinde buz rafa baskı yapmış kırmış, şişe durmaz üstünde zaten, rafta iş görmez Söktüm rafı baktım geniş duruyor, şişeler rafsız da durabilir diyerek, attım rafı buzuyla beraber bitti. Şimdiden teşekkür ediyorum esenlikler diliyorum.

Rüyada avlulu evler görmek yorumu

Rüyanız kıymetli ve derin mesajlar veren bir rüya olduğu için iyi konsantre olabileceğim bir zamanı bekledim. Sizin rüyanız gibi birkaç rüya daha var ve onları da bu gece cevaplayacağım.
Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda sizi oldukça strese sokan birileri veya bazı olaylar olduğunu, size faydadan çok zararı olan bu kişi veya olaylardan kurtulmak istediğinizi ANCAK oturmuş kişiliğiniz ve dürüst karakteriniz ile olayların bütününü görme yeteneğinizin buna mani olduğunu simgelemektedir.
Rüyanızın ana teması bütünlük konusunda ulaştığınız mükemmel bilinç seviyesini göstermesidir. Olayların bütününü görme yeteneğiniz oldukça gelişmiş durumdadır ve atacağınız her adımın sonuçlarını hesaplayabilmektesiniz. Yaşamınızda bazı şeyleri sonlandırmak veya değiştirmek arzularınızı, gelişmelerin sonucunu tahmin etme yeteneğiniz engellemektedir ve bu kararsız durum sizi yormaktadır.

“Rüyada Avlulu Evler Görmek” için 3 yanıt

Rica ederim öncelikle, sabırla beklememe değdi… Bir ara rüyam uzun olduğundan, size sıkıcı geldi diye düşünmüştüm. Teşekkür ediyorum yorumunuz için, direkt beynimi yoran, beni tüketen durumlar silsilesinin özetidir yorumunuz… Rüyam bana kendim hakkında bilgilendirici nitelikte, rüyama göre de değiştirmek istediklerimi/ bitirmek istediklerimi, içimde durduran hisse hayır mı demeliyim? dersiniz… Esenlikler diliyorum.

Duygularınızla mantığınızı dengelemek en iyisi bence. Bazı şeyler size sürekli acı, üzüntü veriyorsa onları değiştirin.
Bugune kadar mantığınıza daha fazla ağırlık verdiğiniz hissediliyor, duygularınıza da ses verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir