Rüyada Avm de Hırsızlık Yaptığını Görmek

Rüyada avm de hırsızlık yapmak neye işaret eder?

Rüyamda bir avm de hırsızlık yaptığımı gördüm. Alışveriş merkezlerinde satılanları gizlice yedim ve oradan kaçtım. Alışveriş merkezinin sahibi ise bunu fark etti ve beni kovalamaya başladı. 16 yaşında bekar bayanım.

Rüyada avm de hırsızlık yaptığını görmek neye yorumlanır?

Rüyanız çok değerli bilgiler vermekte ve yaptığınız ya da yapacağınız hatalı bir davranış nedeniyle hayatınızın alt üst olabileceğini haber vermektedir. Rüyada alışveriş merkezi görmek içe kapalı bir ruh hali içinde olduğunuzu ancak bundan kurtulmak istediğinizi ifade eder. Rüyada alışveriş merkezine gitmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bazı arayış içinde olduğunu veya ne istediğinizden emin olmadığını gösterir, olayların akışına göre yaşamını yönlendirmenin kendisi için bazı sakıncalar yarattığını belirtir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hırsız görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Avm de Hırsızlık Yaptığını Görmek” hakkında 3 yorum

  1. ben rüyamda avm den arkadasimın ihtiyaci oldugu icin laptop caldim ve kimse fark etmedi fakat ciktigim düsündüm ve çok pisman oldum. şimdiden teşekkür ederim

  2. Alışveriş merkezinde hırsızlık yapmak
    Rüyamda büyük bir alışveriş merkezinde hırsızlık yapıyorduk. Yanımda arkadaşlarım vardı, bütün hoşumuza giden şeyleri onların çantalarına dolduruyorduk daha sonra bir tane bluz anneme giydirmeye çalıştım.
    julia, 24, Kadın, Bekar, Öğrenci, normal

    1. Hırsızlık yaptığını görmek aynı gerçek hayatta olduğu gibi rüyada da makbul değildir ve bir hatalı davranışınız sebebiyle hayatınızın alt üst olabileceğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir