Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Avrupa’ya seyahat etmek

Rüyada Avrupa’ya gittiğini görmek ne demek?

2 ay önce gördüğüm bir rüyanın benzerini gördüm. Geçen gece yurt dışındaki kuzenim ben ve yakın dostlarımı görüyorum, sürekli bir telaş içindeyim. Avrupa’ya seyahate çıkıyoruz ve ben üzülmüyorum, oynaya oynaya uçaktayız ve önceki rüyamda da en yakın arkadaşlarımla otobüs yolculuğuna çıkıyoruz gene oldukça neşeliyiz. Cevap verirseniz çok sevineceğim.

Rüyada Avrupa’yı görmek tabiri

Bilindiği gibi aynı rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın önemli bir mesaj verdiğini bazen de vermek istediği mesajı bizim algılamadığımızı gösterir. Sizin rüyalarınızın bir başka ilginç yönü ise hep sevdiğiniz kişilerle bir aradasınız ve hep neşelisiniz. Bu durum ya uyanık hayatınızda şansınızın açık, mutluluğunuzun bol olduğu bir dönem geçirdiğinizi ya da güzel günlerin yaşanacağı bir evreye girmek üzere olduğunuzu temsil eder.

Rüyada Avrupa seyahati, Avrupayı seyahat ettiğini görmek çıkmayı planladığınız seyahati hangi kaynaklarla finanse edeceğinizi düşündüğünüzü ifade eder.

“Rüyada Avrupa’ya seyahat etmek” için 2 yanıt

Rüyada yolculuğa hazırlanmak
Üçüncüsünde ailemle uzun bir yolculuğa çıkacağımızı gördüm, farklı bir ülkeden başka bir ülkeye gideceğimizi. Buna hazırlık yapıyoruz ve arabamızı yerleştiriyoruz. Aynı zamanda da o konuştuğum genç de yola çıkacakmış. Yanında bir erkek arkadaşıyla birlikte bizim daha önce kullanmış olduğumuz arabayla yola çıkacak olduğunu gördüm. Arabayı babam öneriyor ya da veriyor ona, “bununla çıkabilirsiniz” diye. Birlikte hareket ediyoruz fakat onun gideceği yer daha yakındı.

Ailenizle yolculuğa çıkacağınızı görmüş olmanız, gerçek hayatınızda bir başlangıca adım atacağınızı ya da bir geleceğe yönelik bir yatırım yapacağınızı (ailenizle) gösterir. Gencinde yolculuğa çıkması onunda bir başlangıca imza atacağını ancak onun kararının daha çabuk uygulamaya konacağını işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir