Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Avucunda Allah Yazısı Görmek

Rüyada avucunda Allah yazısı görmek neye delalet eder?

Rüyada avucunda Allah yazısı görmekRüyamda sağ avucumun içerisine plastik bir parça yapışmış ve birisi “çıkar artık” diyor ve bende çıkarmak istemiyorum. Fakat ısrarına dayanamayıp parçayı çıkardığımızda avucumun içerisinde Arapça Allah ismi yazılmış olduğunu görüyorum. 2 yıldır açmıyormuşum plastik parçayı, avucum alt kısmında biraz morluk vardı. Rica ederim yorumlar mısınız?

Rüyada avucunda Allah yazısı görmek tabiri

Ercüment merhaba, bu çok değerli rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Rüyada Arapça Allah yazısı görülmesi en hayırlı, en değerli rüyalardan birisi olup hayırlara işaret eder, maneviyat ve ilahiyat hakkındaki temiz duygularınızdaki ilerlemeyi ifade ederken aynı zamanda korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu / duracağınızı gösterir.

Rüyanızda ilginç olan kısım avucuna yapışmış olan bir plastik parçası olması, sizin bunu çıkarmak istememeniz ve birinin bunu çıkarmanız için ısrara etmesidir. Bunun açıklaması hayatınızda güçlü inanca sahip, düzgün karakterli, içi Allah sevgisi ile dolu birinin etkisi ya da vesile olmasıyla siz bu hayırlı gelişmelere kavuşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir