Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Avukat Bürosu Görmek

Rüyada avukatlık bürosu görmek neye çıkar?

Kendimi bir anda bir binanın önünde buluyorum, 21 katta avukatın bürosu varmış. Ben oraya gidip “boşanma hukuku”nu öğrenecekmişim. İçeri girerken sağ bacağımın sakat olduğunu fark ediyorum. Diyorum ki “o kadar kata kadar nasıl çıkarım”.

Neden sonra yanımda bir kız beliriyor “Gidersin” diyor. Bende ilk 2 basamağı çıktıktan sonra bir bakıyorum ayağım düzeliyor ve yukarı çıkmaya başlıyorum. Bir kaç kişi görüyorum aşağı inen sonra onlar bana bakıyorlar ama ben önemsemiyorum yukarı çıkmaya devam ediyorum, birilerine soruyorum avukatın bürosunu, onlar bana karşı daireye geçeceğimi söylediler. O sırada ilk gördüğüm kız geliyor, siyah uzun saçlarını gördüm bir de zayıf ve benden az da kısa diyor ki “burası ikiz daire, aşağı inmeden de yukarı çıkabilirsin bak karşında merdivenler” ve kayboluyor.

Bende hemen karşı merdivenlere çıkıyorum ve 21. daireye gidiyorum. İçeri giriyorum avukat beyaz saçlı, gözlüklü, oturaklı bir adam. Bana A4 kağıdına yazılmış “boşanma hukuku, ders notları”nı veriyor ve bunlara çalış diyor. Alıyorum kağıdı, üzerinde ne kadar evli kalınması gerektiği, zamanlamalar yazılar, tablolar var. Tam oradan çıkacakken “1 saat sonra gel, ne kadar çalışmışsın görelim” diyor.

Dışarı çıkıyorum. Aşağı inmeden ama direk bir bürodan caddeye çıkıyorum. Sanırım zaman geçiyor ama ben tam çalışmamıştım. Çünkü avukatın bürosunun önünden geçmek istemiyorum diğer dükkanın önünden geçerken, subay olan arkadaşımı görüyorum. Üniformasız olarak. Çocuğu ile ilgileniyor (çocuğunun cinsiyetini hatırlamıyorum ama erkek gibi geliyor) yanında da eşi varmış, kapalı bir bayan ( yalnız arkadaşımla hiç görüşmüyoruz, evli mi bekar mı bilmiyorum). Zaman sonra elimdeki kağıda bakıyorum ve öyle uyanıyorum. 24 yaşında bekar bayanım.

Rüyada avukat bürosu görmek yorumu

Rüyanızda sağ bacağınızın sakat olduğunu fark etmeniz hayatın yüklerini taşımakta zorlandığınızı ve bazı yeni yüklerle karşılaşabileceğinizi simgelerken, 2 basamak çıktıktan sonra bacağınızın düzeldiğini görmeniz, azim ve gayretlerinizle tüm bu yüklerin üstesinden geleceğinizi göstermektedir.

Rüyanın devamındaki olaylar ise yaşamınızda, hedeflerinize giden yolda kendiliğinden gelişecek bir yol değişikliği işaret edilmektedir. Bakınız rüyada avukat görmek tabiri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir