Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Avukat Görmek

Rüyada avukat görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir yaşlı kadının etrafında toplanmış insanlar var bir avukat var, avukat zoruyla bu kadının kocasının zoruyla bir çadırın içine katıyorlar, dışarıda kaynayan tencereler var, içinde öldürülmüş iki tane kaplumbağa var ve bende tam o sırada oraya geliyorum.

Bu arada ben avukat ile konuşurken durdurmasını istiyorum, avukattan kadının ellerinin kesilmesini fakat avukat kaçmaya çalışıyor, bu arada içeri hafif bir göz atıyorum kadının ellerinden birini bir kabın içinde kesilmiş görüyorum ama uğraşıyorum durdurmuyorlar, bende polise haber veriyorum ve burada uyanıyorum ama gördüğüm el kesilmiş fakat temizdi, lütfen yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada avukat görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada avukat görmekRüyada avukat görmek bir sıkıntının kısa sürede çözülemeyeceğine, zamana kalacağına işaret eder. Avukatla görüşmek, bir avukatla görüştüğünü görmek, devlet, tebligat, haciz, ödeme, yazılı haber anlamlarını simgeler. Avukat olmak, rüyada avukat olduğunu, avukatlık yaptığını görmek şu anki sıkıntılarınızı, iş ve aile hayatında maddi sıkıntıları, ödeme zorluklarını işaret eder. Bu tür rüyalar aynen gördüğünüz gibi çıkar. Olayların içinden çıkma çabanızı ifade eder.

Avukat görmek konusunda diğer yorumlar

Rüyada hukukçu birini görmek kişinin yaşamında bir süreden beri kendisini rahatsız eden bir durumun bir süre daha devam edeceğine delalet eder. Rüyada hukuk bürosu görmek ya da bir avukatlık ofisi görmek ihtiyat, tedbir, iş ahlakı anlamlarını simgeler. Rüyada hukuk ofisi görmek aynı zamanda şuan içinde bulunduğunuz durumdan sorumlu tutulduğunuzu işaret eder.

Rüyada hukuk bürosunda olmak, hukuk bürosunda olduğunu, hukuk bürosunda görüşme yaptığını görmek çelişkili davranışları, ihtiyatsız davrandığınızı ve iş ahlakı ile ilgili konuları çok düşündüğünüz manasını taşır. Rüyada bir avukatın yanında çalışmak ya da bir avukatlık bürosunda çalıştığını görmek rüyayı gören kişinin gelişmiş bir adalet duygusuna sahip olduğunu ve bir konuda hakkını aramaya kararlı olduğunu gösterir.

“Rüyada Avukat Görmek” için bir yanıt

Kendimi kuaförde saçımı kestirirken gördüm, saçım belime kadarmış kuaföre gidip saçımı kestirmek istediğimi söyledim, uçlarından almasını istedim ama saçımı 3 numara kesti, ağlamaya başladım, küfür ettim kuaföre, dükkandan çıktım ağlaya ağlaya, babam aradı o arada iş yerinin iflas ettiğini söyledi, hemen yanına gittim işyerine haciz etmeye gelmiş, avukatlar vardı biri bayan biri erkek. Erkek avukat bana benimle evlenmek istediğini söyledi eğer onunla evlenirsem hacizi kaldırıcağını söyledi rüyamı yorumlarmısınız? 29, Kadın, Bekar, İçmimar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir