Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Avukat Yanında Çalıştığını Görmek

Rüyada avukat yanında çalışmak ne demektir?

Rüyamda avukatımın ofisindeyim, ben onun yanında eleman olarak çalışıyormuşum, benden kimi dosyalar istiyor, bende o dosyaları ona getiriyorum. Sonra ona, onun 2 adet vesikalık fotoğrafını da veriyorum. Daha sonra onun odasında bulunan fotoğraflara bakıyorum, eşi ile çekilmiş fotoğrafı var ona bakıyorum ama fotoğraf net değil flu ama o fotoğraftakilerin o ve eşi olduğunu biliyorum.

Diğer resimlere de bakıyorum ama onlarda aynı bütün fotoğraflar flu. Bu rüyanın anlamı ne çok merak ediyorum. yorumlarsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler. Hatice’nin rüyası. 01 Eylül 2012 20:00.

Rüyanın önemli unsurları: avukat, avukatlık bürosu, dosya getirmek, dosya vermek, vesikalık fotograf, özel fotograflar, aile fotografları, flu fotograf, fotograflara bakmak.

Rüyada avukat yanında çalıştığını görmek yorumu

Hatice merhaba, rüyanız geçmişten gelen, anılarınızla ilgili bir kaygınızı işaret etmektedir. Bilinç altınız yaptığınız bir şey, söylediğiniz bir söz ya da aklınızdan geçen bir düşüncenin suç teşkil edip etmediğini sorguluyor fakat emin değil. Rüyada bir avukatın yanında çalıştığını görmek rüyayı gören kişinin gelişmiş bir adalet duygusuna sahip olduğunu ve bir konuda hakkını aramaya kararlı olduğunu gösterir, bakınız rüyada avukat görmek tabiri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir