Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Avukatlık Bürosu Görmek

Rüyada avukatlık bürosu ne demek?

Merhaba, Rüyamda avukat olan abimin büyük bir şehirde ünlü bir avukatlık bürosunda özel avukat olarak görev yapmaya başladığını gördüm, bu neye işaret olabilir. Aynı gecede rüyamda yatağımda uyurken, bir kaç kara böcek ve biri yeşil diğeri sarı iki iri çekirgenin sarı ve alacalı küçük bir kuş tarafından yendiğini gördüm. Sanırım bir kaç kara böceği de ben öldürdükten sonra kuş hızla yedi. Bütün bunlar yatağın içinde oldu.

Rüyada avukatlık bürosu görmek tabiri

Nedim selam. Rüyada avukatlık bürosu görmek,  ihtiyat, tedbir, iş ahlakı anlamlarını simgeler. Rüyada avukat ofisi görmek aynı zamanda şuan içinde bulunduğunuz durumdan sorumlu tutulduğunuzu işaret eder. Rüyada avukatlık bürosunda olmak, avukatlık bürosunda görüşme yaptığını görmek çelişkili davranışları, ihtiyatsız davrandığınızı ve iş ahlakı ile ilgili konuları çok düşündüğünüz manasını taşır, bakınız rüyada avukat görmek sayfası.

Ağabeyinin avukatlık ofisinde işe başladığını görmen ise onun sahip olduğu yüksek iş ahlakı sebebiyle hayatında başarıların kendisini beklediğini temsil etmektedir.

Rüyada kara böcek görmek yaşamda karşılaşabileceğiniz istenmeyen bir şeye karşı hazırlıklı olmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada çekirge görmek psikolojik besin eksikliği anlamına gelir. Bu yaratıcılığınızın tahrip ediliyor hissi taşıdığınızı ifade eder. Rüyada böcek görmek genellikle küçük, gelip geçici endişeleri temsil eder, böcek öldürmek rahata erme, ferahlık simgesidir.

“Rüyada Avukatlık Bürosu Görmek” için bir yanıt

Rüyamda babamın annemi aldattığını öğreniyoruz. Yani babam söylüyor. Normalde böyle bir insan kesinlikle değildir, o yüzden büyük yıkım yaşıyoruz. Ama kadını da kızını da evimize getiriyor. Annem sadece üzülüyor ama ben hakaret şiddet hepsini uyguluyorum ama kadın sadece gülmekle yetiniyor. Annem bir avukat kadınla tanışıyor, onunla boşanma davası açacak, bende babamla kavga ediyorum. Yazın bütünleme sınavına kalmıştm o ara olduğunu iddia ediyor bende “yer yüzünde bir ben mi varım bütünlemeye kalan, yalan söyleme” diyip ağlıyorum. Kadına büyük kötü davranıyorum. Tabi kızına da yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir