Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Avustralya’yı Görmek

Rüyada Avustralya’yı görmek neye çıkar?

Merhaba, ben dün gece rüyamda Avustralya’da yaşayan bir yakınımın oğlunun ölüm haberini aldım ve cenaze için Avustralya’ya  gittim. Yakınlarım beni hava alanından alıp evlerine götürdüler ve oradan cenaze merasimine gittik. Ama gittiğimiz yer bir kilise idi “burada ne işimiz var, cami yok mu burada” dedim. Yakınlarım “burada cenazeler buradan kaldırılıyor dediler.

Sonra çiçekler ve ağaçlarla kaplı geniş güzel bir yoldan giderek mezarlığa gittik. Mezarlık benim hiç alışık olmadığım şekilde sanki bir mezarlık değil de bir çiçek bahçesi gibiydi. En sonunda mezara geldik, mezar daha cenaze gömülmeden hazırlanmıştı ve mezar taşında haç vardı, “bu ne dedim”. Rüyamda yakınlarım oğullarının din değiştirdiğini ve üzülmeyeyim diye bunu bana söylemek istemediklerini ama bunu sonunda öğrenmiş olduğu söylediler. Çok garip bir rüyaydı, neden böyle bir rüya gördüm? o yakınlarımı çok uzun süredir hiç görmüyorum.

Rüyada Avustralya’yı görmek tabiri

Serhat merhaba, uzun zamandır görmediğin yakınlarını rüyada görmüş olman büyük ihtimalle zihninin derinliklerinde bulunan hasret duygusunun açığa çıkmasını gösterebilir. Rüyada ölüm haberi almak rüyayı gören insanın gerçek yaşamda bir haber bekliyorsa gelecek haberin onun istediği yönde olmayacağını ifade eder ancak bu haberin beklediği yönde olmaması çok üzülecek bir durum olmayacak bu haber o kişi için yeni başlangıca yol açacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Avustralya’yı görmek rüyayı gören kişinin çevrenizdeki bazı kişilerin onu ters yöne doğru çektiğini gösterir. Avustralya’ya gitmek rüyayı görenin hayatında daha önceden hiç aklına gelmeyen, çok değişik bazı düşüncelerin ortaya çıkıp, bunları gerçekleştirmek için bir şeyler yapmaya başlayacağını ve sonunda başaracağını temsil eder. Avustralya’da olmak veya Avustralya’da yaşadığını görmek kişinin daha önce düşündüğü ancak gerçekleşme şansı yok veya çok düşük diye uygulamaya koymadığı ya da vazgeçtiği bir projenin aslında çok faydalı ya da karlı olduğunu görerek yeni bir adım atacağını gösterir.

Rüyada kilise görmek bilime ve ağlamaya yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bilim alanında ilerleyeceğine, büyük başarılara imza atacağına ve bu üstün başarılar sayesinde tüm insanların itibarını kazanacağına, mutluluk gözyaşları dökeceğine rivayet edilir. Rüyada mezarlık görmek genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir. Rüyada haç görmek yalan ve koğuculuğa, zina isnadına, yalancı şahitliğe işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir