Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ay Dünya Güneş

Rüyada ay dünya güneş görmek ne demektir?

Rüyamda ay, dünya ve güneşi gökyüzünde üçgen oluşturacak halde duruyordu. Ayın daire halinde ve içinden hilal şeklinde çıkıyordu, yanımdakilere gökyüzüne bakmalarını söylüyordum. Kimse benim kadar şaşırmadı. eve gidiyorum gerçekte ölen babaannem ölmemiş ama can çekiştiriyor. Babamlar çocukları tabutta koyuyorlar ama ölmemiş ağlıyor ben o ağlarken biz yemek yiyoruz. Ben yemiyorum “babaannem ölmedi, onu tabuttan çıkartın” diyorum ve çıkartıp yatağına yatırıyoruz. yüzü çok güzelleşmiş, çocuk yüzü kadar masum ve güzeldi. Rüyada  ay, dünya ve güneşi birlikte görmek ne demek?

Rüyada ay dünya güneş görmek neye yorulur?

Rüyada Dünya, dünyayı görmek mal ve kazanca işarettir.

Rüyada ay görmek, insanın bütün istediklerine kavuşacağına, maddi ve manevi bakımdan rahatı, huzuru temsil eder. İş hayatında meydana gelecek kimi değişiklikler, kazançlı çıkmanıza neden olacak demektir. Aşk hayatınızda da gelişmeler olacak demektir. Rüyada ay görmek, sevdiğiniz kişiye olan sevginizin daha çok artacağını, başarılı olmaya, çocuk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada güneşi görmek akıl, aydınlanma, huzur, servet, itibar ve iç görü barışı simgeler, ayrıca doğal enerji ve ilahi gücü temsil eder. Çünkü güneş gerçek hayatta yaşam ve enerji kaynağıdır, dünya gereksinim duyduğu enerjisi güneşten alır ve bu özelliği ile güneş ve su yaşamın vazgeçilmez iki bileşenidir. Rüyanızda güneşi görmüş olmanız aydınlanma, ısınma, yaşam enerjisi ve canlı olmayı gösterir ve zenginlik ile mutluluğun simgesidir. Özellikle parlak güneş, parlayan güneş görmek manevi aydınlanma, ilahi destek, huzur ve manevi zenginlik işaretidir. Tüm kültürlerde güneş bir hayat verici olarak kabul edilir ve bu nedenle, rüyada güneşin görünümü çok önemlidir, güneşin görünümünde herhangi bir anormallik olması, uyanık hayatında meydana gelen ağrı veya bir çeşit kaos olduğunu temsil eder.

Rüyanızda dünya, ay ve güneşi üçgen şeklinde görmeniz ise, hedeflerinize ulaşmak için sahip olduğunuz potansiyel ve gerçek gücü simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güneş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ay Dünya Güneş” için 6 yanıt

Rüyada kocaman ay görmek neye işarettir
Ben rüyamda önce bir tane ay görüyorum, etrafında da diğer gezegenlerden var, sonra bu gördüğüm ay devasa bir ekran şeklinde çok net bir görüntü oluyor ancak görüntünün ne olduğunu hatırlayamıyorum, ancak bu görüntüden dolayı içimde herhangi bir korku endişe oluşmuyor, aksine sanki çok istediğim bir şey görmüş hissiyatı oluşturuyor bende.
Sonra bu ay ve gezegen kayboluyor, yanında kocaman bir bulut, bulut dağılıyor içinde pasparlak ay çıkıyor yine yanında gezegenleriyle, “işte” diyorum “bu gerçek olan”. Sonra uyanıyorum. Uyandığımda da gayet mutlu kalkıyorum yataktan. Rüyada kocaman ay görmek neye yorulur? Teşekkür ederim.
Takma isim : alemci1929
Yaşınız :29
Cinsiyetiniz :erkek
Medeni durum :evli
Mesleğiniz :öğretmen
Ruh haliniz :neşeli

Rüyada ay görmek, insanın bütün istediklerine kavuşacağına, maddi ve manevi bakımdan rahatı, huzuru temsil eder. İş hayatında meydana gelecek bazı değişiklikler, kazançlı çıkmanıza neden olacak demektir. Aşk hayatınızda da gelişmeler olacak demektir. Rüyada ay görmek, sevdiğiniz kişiye olan sevginizin daha çok artacağını, başarılı olmaya, çocuk sahibi olmaya işaret eder.
Rüyada gezegen görmek veya gezegenlerden birini görmek Yaratıcılık, keşif merakınız ve yeni maceralara atılma isteğinizi gösterir. Bu rüya aynı zamanda size kullanılmayan enerjinizi değerlendirmeniz gerektiğini uyaran bir mesaj olabilir.
Diğer olaylar konusunda mesajı siz tespit etmeye çalışmalısınız.

Rüyamda güneş aya yaklaşıyor ve ayda dünyaya güneş ay istiyor gölgesi dünyaya geliyor ve gölge ateş satiyor ve her yerde gidiyor yakarak.

Ben yukarı bakıyorum, önce ay doğuyor, çok güzel parlıyor ve batıyor, sonra onun yerine dünyayı görüyorum, daha sonra oda ay gibi batıyor, yerine güneş geliyor gözlerimi alıyor ve hemen güneş tutulması oluyor, gece uyandığımda çok değişik duygulara kapıldım, sizce bu rüyayı hayra yormak mümkün mü?

Rüyadan ayın yanından güneşin doğuşunu gördüm güneş çok hızlı hareket etmeye başladı sonra güneş birden patladı sıvı şekilde oldu

Rüyada güneşin patlaması kişinin uyanık hayatında dikkatini toplaması ve ezici bir duygusal sorunu çözmeye odaklanmak gerektiğini anlatır. Duygularınızı çok uzun süre içinizde saklayarak, sıkışıp, bu olumsuz duyguların sizi ruhsal bir sıkıntıya soktuğuna işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir