Rüyada Ay Görmek

Rüyada ay görmek neyi işaret eder?

aySayın admin. Rüyamda ayı çok büyük olarak gördüm, yakınımdaydı sanki ama üstünde biri oturmuş, eşim miydi dayım mıydı anlayamadım, sonra aya bakınca diyorum ki “dünyanın gölgesi vuruyor sanki” diyorum . Yorumlarsanız çok memnun kalırım . Şimdiden teşekkürler.

Rüyada ay görmek neye yorulur?

Rüyada ay görmek insanın bütün istediklerine kavuşacağına, maddi ve manevi bakımdan rahatı, huzuru temsil eder. İş hayatında meydana gelecek kimi değişikliklerin kazançlı çıkmanıza neden olacağına rivayet edilir. Aşk hayatınızda da gelişmeler olacak demektir. Rüyada aya bakmak, ayı seyretmek sevdiğiniz kişiye olan sevginizin daha çok artacağını, başarılı olmaya, çocuk sahibi olmaya işaret eder. Rüyada ayışığı gizlenen şeylerin duyulmasına delalet eder.

Rüyada aya gitmek ilk bakışta gerçek ötesi gibi görülen kimi hayalleriniz olduğunu gösterirken aya çıkmak veya ayda olduğunu görmek sanılanın aksine bunları gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğuna yorumlanır.

Parlayan ay adaletli yöneticiye, büyük alime, hayırlı oğlan çocuğuna işaret eder, ayı kucaklamak kadın ve erkek için güzel biriyle evlenmeye delalet eder, ayı puslu görmek yaşıtı olmayan biriyle evlenmeye delalettir. Rüyada ayın kendi evinde doğması kadın için erkek çocuğa işarettir, ayın güneşten büyük görünmesi yönetilen birinin, yöneten kişiye üstün gelmesine işarettir, ayın bulutlar içinde kaybolması arzu edilen şeyin zamanının geçmesine işarettir.

Rüyada ayın doğurması, arzu edilen şeyin kolay elde edilmesine işarettir, ayı eline almak veya böyle görmek evlenmeye alamettir, ayın bir yeri veya evi aydınlatması devletten gelecek iyiliğe işaret eder, ayışığında yürümek anne şefkatine işarettir.

Rüyada aya bakıp onun üzerinde kendi yüzünü görmek hasta için vefata, değilse erkek çocuğa işaret eder, ayın güneşe dönüşmesi baba tarafından mirasa ya da yardıma işaret eder, dolunay vezirin azledilmesine, yönetimde bulunan kişinin sonunu geldiğine işaret eder, ay ve güneşe secde etmek şerli bir işte yöneticinin yardımında olmaya işaret eder, ay ve güneşin kişinin kendisine secde etmesi ana babanın ondan hoşnutluğuna işaret eder.

Rüyada ayın karanlık görünmesi ve koyu bir bulut içine girmesi yönetimden gelecek kötülüğe işaret eder, ayın parçalanması ya da ikiye bölünmesi hükümetin dağılmasına ya da üst düzey bir yöneticinin vefatına işaret eder.

Rüyada hilal eşin hamile kalmasına, yöneticiye, kumandana, ansızın meydana gelecek hayra, asi kimse için tövbe etmeye işaret eder, rüyada ayın hilal biçiminde görünmesi hacca işaret eder, hilalin doğup, ardından hemen batması arzu ve isteklerin sonuçlanmamasına, Hilal bazen savaş ve şiddete işaret eder.

Rüyada dolunay güzel Ahlaklı insana işaret eder, ayı yükselirken görmek makam ve mevkiye, ayın yerde olması rüyayı görenin annesinin vefat edeceğine, ayın bulutla kaplı olması, gözde bir hastalığa veya sevgiliden ayrılmaya işarettir.

Rüyada ay, devlet başkanı ve devlet büyükleriyle yorumlanır. Rüyada ayı kendi malı gibi elinde tuttuğunu gören, büyük bir devlet memuru olur. Rüyada ayla savaştığını görenin, hükümet adamları ile arası açılır. Kendisinin ay olduğunu veya ayın yerinde oturduğunu görmek, yüksek bir mevkiye erişeceğine işarettir. Ayı karanlık veya gök yüzünden başka bir yerde görmek, devlet adamlarının kimi işlerde zorluklara uğrayacaklarına delalet eder.

14 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir