Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ay Görmek

Rüyada ay görmek neyi işaret eder?

aySayın admin. Rüyamda ayı çok büyük olarak gördüm, yakınımdaydı sanki ama üstünde biri oturmuş, eşim miydi dayım mıydı anlayamadım, sonra aya bakınca diyorum ki “dünyanın gölgesi vuruyor sanki” diyorum . Yorumlarsanız çok memnun kalırım . Şimdiden teşekkürler.

Rüyada ay görmek neye yorulur?

Rüyada ay görmek insanın bütün istediklerine kavuşacağına, maddi ve manevi bakımdan rahatı, huzuru temsil eder. İş hayatında meydana gelecek kimi değişikliklerin kazançlı çıkmanıza neden olacağına rivayet edilir. Aşk hayatınızda da gelişmeler olacak demektir. Rüyada aya bakmak, ayı seyretmek sevdiğiniz kişiye olan sevginizin daha çok artacağını, başarılı olmaya, çocuk sahibi olmaya işaret eder. Rüyada ayışığı gizlenen şeylerin duyulmasına delalet eder.

Rüyada aya gitmek ilk bakışta gerçek ötesi gibi görülen kimi hayalleriniz olduğunu gösterirken aya çıkmak veya ayda olduğunu görmek sanılanın aksine bunları gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğuna yorumlanır.

Parlayan ay adaletli yöneticiye, büyük alime, hayırlı oğlan çocuğuna işaret eder, ayı kucaklamak kadın ve erkek için güzel biriyle evlenmeye delalet eder, ayı puslu görmek yaşıtı olmayan biriyle evlenmeye delalettir. Rüyada ayın kendi evinde doğması kadın için erkek çocuğa işarettir, ayın güneşten büyük görünmesi yönetilen birinin, yöneten kişiye üstün gelmesine işarettir, ayın bulutlar içinde kaybolması arzu edilen şeyin zamanının geçmesine işarettir.

Rüyada ayın doğurması, arzu edilen şeyin kolay elde edilmesine işarettir, ayı eline almak veya böyle görmek evlenmeye alamettir, ayın bir yeri veya evi aydınlatması devletten gelecek iyiliğe işaret eder, ayışığında yürümek anne şefkatine işarettir.

Rüyada aya bakıp onun üzerinde kendi yüzünü görmek hasta için vefata, değilse erkek çocuğa işaret eder, ayın güneşe dönüşmesi baba tarafından mirasa ya da yardıma işaret eder, dolunay vezirin azledilmesine, yönetimde bulunan kişinin sonunu geldiğine işaret eder, ay ve güneşe secde etmek şerli bir işte yöneticinin yardımında olmaya işaret eder, ay ve güneşin kişinin kendisine secde etmesi ana babanın ondan hoşnutluğuna işaret eder.

Rüyada ayın karanlık görünmesi ve koyu bir bulut içine girmesi yönetimden gelecek kötülüğe işaret eder, ayın parçalanması ya da ikiye bölünmesi hükümetin dağılmasına ya da üst düzey bir yöneticinin vefatına işaret eder.

Rüyada hilal eşin hamile kalmasına, yöneticiye, kumandana, ansızın meydana gelecek hayra, asi kimse için tövbe etmeye işaret eder, rüyada ayın hilal biçiminde görünmesi hacca işaret eder, hilalin doğup, ardından hemen batması arzu ve isteklerin sonuçlanmamasına, Hilal bazen savaş ve şiddete işaret eder.

Rüyada dolunay güzel Ahlaklı insana işaret eder, ayı yükselirken görmek makam ve mevkiye, ayın yerde olması rüyayı görenin annesinin vefat edeceğine, ayın bulutla kaplı olması, gözde bir hastalığa veya sevgiliden ayrılmaya işarettir.

Rüyada ay, devlet başkanı ve devlet büyükleriyle yorumlanır. Rüyada ayı kendi malı gibi elinde tuttuğunu gören, büyük bir devlet memuru olur. Rüyada ayla savaştığını görenin, hükümet adamları ile arası açılır. Kendisinin ay olduğunu veya ayın yerinde oturduğunu görmek, yüksek bir mevkiye erişeceğine işarettir. Ayı karanlık veya gök yüzünden başka bir yerde görmek, devlet adamlarının kimi işlerde zorluklara uğrayacaklarına delalet eder.

“Rüyada Ay Görmek” için 14 yanıt

rüyamda ay gördüm ama 3 tane falan , hangisinin gerçek olduğunu anlamadım , her birine ayrı bakarak amentü duasını okudum.dua ettim.yorumlarsanız sevinirim

Rüyada ay görmek, sevdiğiniz kişiye olan sevginizin daha çok artacağını, başarılı olmaya, çocuk sahibi olmaya işaret eder.

ben ruyamda ayın patladığını ve meteor yağdığını gördüm kücük bir parca eve düştü ama alt komşumuza koskocaman düştü lütfen ne olduğunu soyleyin

Rüyada ayın parçalanması ya da ikiye bölünmesi hükümetin dağılmasına ya da üst düzey bir yöneticinin vefatına işaret eder.

Rüyada 2 gezegen ve 21 tane ay gördüm ayların üstünde garip harfler vardı ne anlama geliyor ?

rüyamda 5- 6 tane ay gördüm çok güzel parlıyorlardı hatta bazılarının üzerinde korsan logolarını taşyorlardı teşekkürler…

Ben rüyamda yeni ay gördüm, denizin sonunda batarken çok parlak ve sarı idi, herkes ona bakıyordu, bende arkadaşlarıma gösteriyordum.

benim ruyamda 3 ya da 4 ay yan yana çok güzel parliyorlardı, hatta birine gösteriyorum bak ne guzel parliyorlar diye sonra yarim ay cikiyor bir tane oda cok yakin dokunmaya calisiyorum, her sey allah tan gelir sadece merak iste

Benim rüyamda karşımda duran bir adamın kucağında dolunay var. Ayı eliyle uzatarak gökyüzüne yerine koyuyordu. Bulutsuzdu gökyüzü., ay parlaktı, .yorumlar mısınız?

Rüyamda, gökyüzünde ilk dolunay vardı sonra başımı bir daha kaldırdığımda 2. bir ay belirdi sonra teker teker ayın evreleri yarım daire şeklinde gökyüzünde belirdi. (En başta yeni ay olmak üzere ve yaklaşık olarak 1 dolunay ve 2 yeni ayla beraber 10 ay vardı ) daha önceden görülmeyen bunun ışığıyla ortaya çıkan bir bina gördüm. Ve yanımdaki kişiye “nasıl olur?” diye sorduğumda “bayramda istanbulda kimse olmadığı için bütün bunları görebiliyoruz” dedi.
Size yazmamın nedeni ise uyandığımda sabah ezanı okunuyordu. Çok nadir olur bu bana ve olduğunda da rüyam çıkar. Yorumlarsanız beni çok mutlu edersiniz. Şimdiden teşekkür ederim. İş: Öğrenci (part time mesleğimi yapıyorum – 3 gün okulda 3 gün şirkette), Yaş: 25, Cinsiyet: bayan, Medeni hal: bekar sevgilisi yok

Rüyamda ay’ı bir kolye ucuna takılmış şekilde gördüm, elimde tutuyordum ve bir aynanın önündeydim neye işaret eder bu?

Rüyamda dün gece aya gittiğimi gördüm yanımda tanıdığım bir kişi ve biri daha var onun yüzünü göremedim, ayda bir şeyler yaptık sonra ben dünyaya döndüm uzay mekiği ile lakin diğerleri ayda kaldı,uzayda gittiğimi gördüm dünyaya girişimi gördüm,Türkiye’ye ineceğime yanlışlıkla başka yere inmişim ama ilk önce Türkiye’de bir yere indiğimi düşünüyorum, bir tabela gördüm Dallas yazıyordu ben nereye indim diyorum biraz tehna sonra ilerledim kalabalık var baktım insanlar Türkçe konuşuyor ama kimileri çatpat kimilerinin aksanı düzgün değil deniz gördüm birileri denize giriyor bu arada sürekli telefonum çalıyor,bir polis gördüm yer sordum oda bana tarif etti gittim bulamadım yine geldim ona, sen hangi ülkeyi soruyorsun deyince Türkiye dedim,burası Lüksemburg dedi,ben nasıl döneceğim şimdi birde kaçak girmiş oldum diyorum buraya düşünürken uçağı ayarlarım dönersin dedi ama saat geç olmuş ertesi gün binmem lazımmış,lakin ben birilerini buldum onlarda Türkçe konuşuyor bizde kal onlara gittim,eve gittik birileri daha vardı ve bir kadınla akraba olduğumuzu anladık konuşurken farkettik bilmediğimiz bir şey tespit ettik şaşırdık,bu arada diyorum ne güzel bir yermiş burası onlara neden Türkçe konuşuyorsunuz ayrıca kendi dillerini konuşuyorlar,biz seviyoruz köken olarak bizdede var diyor Türklük dedi biri,bir gezi bileti uzattı bana sende gel dedi,epey şey gördüm lginç bir rüyaydı,

Bu rüyayı göreli epey oldu,bir uzay aracı içinde aya indim ve aya girdim lakin girerken bir tek Allah dediğimi biliyorum içerde ne yaptım bilmiyorum orası kesik hatırlamıyorum,sonra dışarı çıktım tekrar bindim uzay aracına baktım bir uzay aracı daha içinde bir kaç cin varmış ve onları görünce sinirleniyorum,beni burdadamı buldunuz diyorum,bana gülerek camdan el salladılar ve sinirlendiğimi görünce bir iki çığlık gibi ses çıkardılar hareket ettiler,onlar önde ben arkada uzay aracı içinde kovalamaya başladım dünyaya gidiyorduk,uzaydayız ve karşımızda dünya biz nasıl ayı dünyada görüyorsak dünyada öyle karşımızdaydı o şekilde uyandım.Yorumlarınız için Teşekkürler

Rüyamda ayın evrelerini görüyordum yani hilalden dolunay olana kadar ki süreçte.Hepsi yanyana dizilmisti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir