Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ay Tutulması Görmek

Rüyada ay tutulması neye işarettir?

Selam, ben rüyamda ay tutulması mı desem ne desem, ay ilk önce yatay hafif kalın bir çizgi şeklinde bir ışık kümesine döndü, kırmızıya döndü sonra maviye döndü, sonra ışık kayboldu, ışığın içinden deniz altına yani deniz aracına benzer bir şey çıktı sanki ayın altında yıllarca o varmış gibiydi şaşırmıştım, “güneşin içinde de böyle bir şey çıkmaz herhalde” diyordum. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada ay tutulması görmek tabiri

Rüyada ay tutulması görmek içinizdeki bazı gizli yönlerinizin açığa çıkmaya başladığını ifade eder. Eskiden kullanılan husuf terimi de ay tutulması manasındadır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise kendini daha iyi tanımaya başlayıp, içindeki gizli yönleri keşfettikçe hayatı daha iyi anlamaya başlayacağını, huzur, mutluluk ve başarıya giden yolu kolayca bulacağını, gerçek huzura kavuşacağını (mavi renk) simgelemek ve daha sonrasında ise içini ısıtacak, hayatına heyecan ve canlılık katacak güzel şeyler yaşayacağını temsil etmektedir.

“Rüyada Ay Tutulması Görmek” için 2 yanıt

Merhaba efendim. 01.06.1985 doğumluyum Bekar, Erkek, Elektronik eşya mağazasında çalışıyorum Rüyam bu: Rüyamda ayın yanında bir ay daha vardı 2. ayın sağ alt köşesinde ismini rüyamdan öğrendiğim yıldız şeklinde pentagram işareti vardı. Yanımda annem ve babam vardı babama bu durumu soruyordum bir bilgisi yok ne olduğunu o da bilmiyordu ama sakindik. İçimde garip bir korku duygusu vardı.

Murat merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında gizemli bir durum ile karşı karşıya olduğunu ve bunu çözdüğünde yaşamında güzel gelişmeler yaşanacağını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir